بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S

بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S با اگزوز رویایی معرفی شدند + ویدیو

بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S سوپر اسپرت‌های کوپه‌ی بریتانیایی هستند که با ظاهری مجلل و صدای فوق العاده زیاد، شما را مسحور خود می‌کنند. در ادامه به تمام زوایایی Bentley Continental GT S و GTC S نگاهی خواهیم داشت.

به نظر می‌رسد که شرکت بنتلی قصد دارد تا دریایی از گزینه‌ها و امکانات را در برابر خریداران پولدار خود قرار دهد. بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S هم به همین علت ساخته شده‌اند تا با تجهیزات اسپرت بیشتر و کابین مجلل در کنار یک هیولای وحشی در زیر کاپوت، رویای ثروتمندان را به واقعیت تبدیل کنند. در این نوشته، سر تا پای کوپه‌‎های جدید بنتلی را مورد نقد قرار خواهیم داد اما پیش از شروع هر چیزی، اجازه دهید تا با ویدیو معرفی این الهه‌های زیبایی انگلیسی همراه شویم تا صدای جذاب اگزوز آن‌ها را هم داشته باشیم.

نگاهی به بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S

بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S

مهم‌ترین بهبود این نسخه نسبت به همزادهای معمولی خود، در عقب آن نهفته شده است. یعنی جایی که سیستم اگزوز 4 کاناله‌ی فعال با صدای مهیب خود، شما را حیرت زده می‌کنند. صدای جذاب و دلنواز این 4 اگزوز، از پیشرانه‌ی 8 سیلندر خورجینی تویین توربو شارژ 4 لیتری می‌آید که نسبت به نسل قبلی، دستخوش تغییرات اندکی شده است.

بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S

در حالت کلی می‌توان گفت که بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S، رقبای اسپرت Bentley Continental Azure هستند که به جای مجلل و لاکچری بودن، سعی می‌کنند تا شانس خود را با نشان دادن حس و حال اسپرت به خریداران امتحان کنند. پس در مرحله اول، باید یک موتور قوی‌تر را به نمایش بگذارند. البته قبل از بررسی فنی، باید بگوییم که مدل GTC S، یک کوپه کروک اسپرت خواهد بود در حالی که GTS

مشخصات فنی، تغییرات ظاهری و نگاهی به کابین

بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S

در زیر کاپوت بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S، می‌توانید یک V8 تویین توربو شارژ را پیدا کنید که 542 اسب بخار قدرت و 770 نیوتن متر گشتاور را تولید می‌کند. این سوپر اسپرت کوپه اکنون به لطف چنین اعدادی می‌تواند در کمتر از 4 ثانیه، به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد.

بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S

در ادامه به رینگ‌های 21 اینچی 5 پره‌ی Y شکل می‌رسیم که در کنار کالیپرهای ترمز قرمز رنگ، هر راننده‌ای را دیوانه خواهند کرد. در قسمت جلو پنجره هم یک هواکش مشکی جدید را داریم که با داشتن نشان “S” بر روی خود، اسپرت بودن این بنتلی را به رخ همگان می‌کشد.

بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S

اکنون به کابین می‌رسیم. در داخل اتاق Bentley Continental GT S و Bentley Continental GTC S، با یک تریم دو رنگ مشکی و قرمز طرف هستیم. همچنان فرمان هم از طرح سه پره بهره می‌برد و بر خلاف اسپرت بودنِ تمام اِلمان‌های این اشراف زاده‌ی انگلیسی، هیچ خبری از فرمان D شکل در اتاق نیست!

بنتلی کانتیننتال GT S و GTC S

تریم صندلی‌ها هم از چرم مشکی با دوخت قرمز تشکیل شده است که می‌توانید علامت S را در وسط استراحتگاه سر صندلی مشاهده کنید. این علامت بر روی رکاب درب‌ها و داشبورد هم حک شده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*