یخچال سه درب شیائومی

یخچال عجیب شیائومی با سه درب و قیمت بسیار جذاب 160 دلاری معرفی شد

شیائومی از یخچال MIJIA 213L با ویژگی‌هایی نظیر طراحی جالب سه درب، قیمت مقرون به‌صرفه، ابعاد جمع و جور و صدای کم رونمایی کرد.

شیائومی، غول فناوری چینی از یک یخچال سه درب جدید در چین رونمایی کرد. این محصول MIJIA Three-Door Refrigerator 213L نام دارد و قیمت پیش‏‌فروش آن 1066 یوان (160 دلار) است. انتظار می‌رود این یخچال از تاریخ 28 فوریه (9 اسفند) به‌طور رسمی وارد بازار شود.

یخچال سه درب شیائومی

یخچال سه درب MIJIA 213L شیائومی برای استفاده یک یا حداکثر دو نفر ساخته شده و ظرفیت 213 لیتری آن برای نگهداری مواد غذایی به‌مدت یک هفته کافی است. فضای بخش یخچال این دستگاه 125 لیتر است که با بخش انجماد 30 لیتری درب میانی و یک محفظه فریزر 58 لیتری تکمیل می‌شود. بنابراین سه درب همراه با سه منطقه دمایی ارائه شده که برای قرار دادن غذای روزانه و انجماد طولانی مدت کافی است.

یخچال سه درب شیائومی از سطح 0 تا 7 قابل تنظیم است که برای نگهداری مواد روزانه نظیر نوشیدنی‌ها، میوه‌ها، سبزیجات یا تخم مرغ مناسب خواهد بود. به‌نقل از شیائومی این یخچال حدود 0.66 درجه برق در روز مصرف می‌کند و صدای آن 38 دسی‌بل است که پایین‌تر از حداکثر استاندارد ملی چین برای محدودیت نویز یخچال‌ها است.

یخچال سه درب شیائومی

یخچال جدید این شرکت دارای عرض 52.4 سانتی‌متر، عمق 58.2 سانتی‌متر و ارتفاع 180 سانتی‌متری است و مساحتی در حدود 0.31 متر مربع را پوشش می‌دهد. این یخچال از لولاهای درب فولادی بهره‌مند شده که بادوام و بی‌صدا هستند. هم‌چنین یک منبع نور سرد LED نیز در راس فضای داخلی آن تعبیه شده که دسترسی به یخچال را در شب آسان می‌کند. علاوه بر این، درزگیرهای درب نیز قابل جابجایی و شستشو هستند که باعث سهولت در نظافت و نگهداری روزانه یخچال می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*