تنیس فونیکس

برگزاری تورنمنت بزرگ تنیس فونیکس

برند فونیکس در آخرین رویداد ویژه مالکان این برند برای دومین بار لیگ تنیس تیگو 7 پرو را در مجموعه تنیس هتل اسپیناس پالاس تهران با موفقیت برگزار کرد.

تنیس به‌عنوان یک فعالیت ورزشی شناخته شده با قدمتی حدود 151سال توانسته است هواداران زیادی را در سراسر دنیا به خود جلب نماید. ورزش تنیس یکی از بهترین ورزش‌ها برای بهبود متابولیسم و افزایش قدرت عضلات و انعطاف‌پذیری بدن می‌باشد.

کمپانی‌های مطرح بین‌المللی نظیر مرسدس بنز و ب ام و و کادلیاک همواره از حامی‌های اصلی برگزاری تورنمنت‌های تنیس در سراسر جهان بوده‌اند. این شرکت‌ها در مسابقات سطح بالا نظیر مسابقات ویمبلدون و اوپن یو اس و اوپن فرانس حضور جدی و سازنده‌ای داشته‌اند.

چابکی و استقامت جزیی از خصوصیات یک بازیکن برنده می‌باشد. انتخاب ابزار مناسب نیز برای موفقیت ضروری می‌باشد.

تنیس فونیکس

تیگو7 پرو کراس اوور قابل اعتماد و محبوب بازار ایران یک ابزار مناسب برای سبک زندگی ماجراجویانه و چابک می‌باشد؛ به مانند یک راکت عالی در رقابت تنیس یکی از عوامل برد بازیکن می‌باشد.

توجه به نیازهای سبک زندگی خانواده فونیکس همیشه از اولویت‌های این برند پریمیوم و محبوب می‌باشد که با نگاهی به کارنامه عملکرد فونیکس در حوضه مشتریان می‌توان به برگزاری رویدادهای جذابی نظیر مسابقات اختصاصی گلف و بولینگ و انجمن‌های تکنولوژی و غیره .. اشاره داشت.

تنیس فونیکس

برند فونیکس در آخرین رویداد ویژه مالکان این برند برای دومین بار لیگ تنیس تیگو 7 پرو را در مجموعه تنیس هتل اسپیناس پالاس تهران با موفقیت برگزار نمود. در این رویداد اختصاصی شرکت‌کنندگان به رقابت با یکدیگر پرداخته و نفرات اول تا سوم پس از ساعت‌ها رقابت مشخص شده و کاپ قهرمانی فونیکس را از آن خود نموده‌اند.

تنیس فونیکس

همچنین گفتنی است یکی از نقات قوت تورنمنت اختصاصی فونیکس توجه به خانواده و سلامت خانواده می‌باشد که در این راستا دوره آموزش تهیه نوشیدنی و ماکتل سالم و سپس مسابقه میان شرکت‌کنندگان خانم برگزار شد. ایستگاه بررسی سلامتی فونیکس هم جز جدانشدنی رویدادهای ورزشی این برند پریمیوم می‌باشد.

تنیس فونیکس

فونیکس بر اساس تعهد به نیازهای جامعه مدرن امروزی، همواره به بازخورد و نظرات مالکان تیگو7پرو برای تحقیق و توسعه به منظور معرفی نسخه‌های جدیدتر این مدل برای معرفی در بازار ایران در آینده مصمم می‌باشد.

تنیس فونیکس

اگر از مالکان محصولات فونیکس هستید شما هم می‌توانید با کلیک کردن در این لینک آمادگی خود را در عضویت در خانواده مشتریان فونیکس اعلام نمایید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*