بسته تخفیفی ایرانسل

جزئیات بسته تخفیفی ایرانسل برای اعیاد شعبانیه معرفی شد

بسته تخفیفی ایرانسل برای اعیاد شعبانیه معرفی شد. ایرانسل به این مناسبت، بسته تخفیفی مکالمه را به تمام مشترکان خود ارائه می‌کند.

به‌مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت امام حسین، حضرت ابوالفضل، حضرت امام سجاد و نیمه شعبان یا سالروز میلاد حضرت مهدی، ایرانسل به‌عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، یک بسته مکالمه درون شبکه ایرانسلی را با قیمت ویژه در اختیار تمام مشترکان خود قرار می‌دهد.

بنابراین با فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، تمامی مشترکان سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل قادر خواهند بود تنها با پرداخت مبلغ 5 هزار تومان، یک بسته مکالمه درون شبکه ایرانسلی شامل پنج ساعت مکالمه درون شبکه‌ای را خریداری کنند. برای خرید این بسته تخفیفی می‌توانید در روزهای 24 بهمن تا 6 اسفند 1402 اقدام کنید. این بسته از زمان فعال‌سازی تا پایان روز 6 اسفندماه اعتبار خواهد داشت.

تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری ستاره 5 مربع یا با مراجعه به سوپراپلیکیشن ایرانسل من، این بسته تخفیفی را خریداری کنند. امکان خرید این بسته به دفعات وجود دارد و هیچ محدودیتی در خرید و فعال‌سازی آن وجود نخواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*