گزینه‌های جدید در منوی سرچ واتساپ

واتساپ، منوی سرچ تلگرام را مو به مو کپی کرد

مارک زاکربرگ از گزینه‌های جدید منوی سرچ واتساپ داد. جستجو براساس تاریخ، قابلیت جدید WhatsApp خواهد بود که از تلگرام کپی شده است!

بسیاری از اپلیکیشن ها در زمینه عملکرد با مشکل برابری مواجه هستند و واتساپ نیز از این قاعده نانوشته مستثنی نیست؛ اما متا در حال کار روی ارائه تجربه‌ای یکسان به همه کاربران بدون توجه به پلتفرم مورد استفاده آن‌ها است. امروز، این شرکت که صاحب پیام‌رسان WhatsApp است، با افزودن یک ویژگی جدید به نسخه اندروید که مدتیست در پلتفرم های دیگر از جمله iOS، دسکتاپ مک و وب واتس اپ در دسترس است، قدم دیگری در راستای این هدف برداشت.

گزینه‌های جدید در منوی سرچ واتساپ

گزینه‌های جدید در منوی سرچ واتساپ

مارک زاکربرگ از طریق کانال واتساپ خود تایید کرده که کاربران اندروید در حال حاضر قابلیت جستجو براساس تاریخ (Search by Date) را در چت‌های فردی و گروهی دریافت می‌کنند. برای استفاده از ویژگی جدید، تنها کافیست به صفحه چت فردی یا گروهی بروید، روی دکمه جستجو ضربه بزنید و سپس آیکون تقویم را برای انتخاب یک بازه زمانی مشخص، لمس کنید.

واتس اپ در حال کار روی ویژگی‌های جستجوی بیشتری از جمله فیلترهایی مانند All، Contacts، Groups، Favorites و Unread نیز هست. در حالی که ما تاریخ انتشاری برای هیچ یک از این ویژگی‌های در دست توسعه را نداریم، اما می‌توان گفت که محبوب‌ترین پیام‌رسان جهان این ویژگی‌ها را بعد از پایان یک دوره آزمایشی به نسخه عمومی خود اضافه خواهد کرد.

همچنین بخوانید:
آموزش ساخت کانال واتساپ در اندروید، آی او اس و دسکتاپ ارسال عکس HD به‌صورت پیش‌فرض در نسخه جدید واتساپ بزرگترین تغییراتی که امسال در واتساپ رخ خواهد داد

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*