آخرین مطالب
18
امروز
دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

دلایل محکم یوفولوژیست ها برای اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

بر مبنای اطلاعات و شواهد موجود و ادعای محکم یوفولوژیست ها، دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را می‌بایست به عنوان موضوعی جدی مورد توجه قرار داد!

آیا اجداد ما در حدود 4600 سال پیش، به ابزارهای لازم برای ساخت هرم جیزه در مصر دسترسی داشته‌اند؟ اندازه‌گیری‌های بسیار دقیق، هم‌ترازی با اجرام آسمانی و همچنین تشخیص درست شمال مغناطیسی کره زمین از جمله عواملی هستند که به عنوان دلایلی محکم برای اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر معرفی شده‌اند.

یک نظریه‌ی کاملا جدید ادعا می‌کند که موفق به شکستن این معمای تاریخی شده است. به گفته‌ی محققین، بیگانگان فضایی در هزاران سال قبل، از مصریان باستان بازدید کرده‌اند. از این رو، می‌توان گفت که مصریان باستان با بهره‌گیری از تکنولوژی فوق پیشرفته‌‌ای که بیگانگان در اختیار آنان قرار داده‌اند، موفق به ساخت این اهرام شگفت‌انگیز شده‌اند.

در ادامه‌ی این نظریه، یک ادعای تکان دهنده نیز مطرح شده است! اهرام مصر، چندین هزار قبل‌تر از تصورات امروزی ما ساخته شده است. در واقع، گفته می‌شود که قدمت ساخت این اهرام، به 12 هزار و 500 سال قبل برمی‌گردد؛ زمانی که هنوز هیچ تمدنی بر روی کره زمین وجود نداشت!

دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

نظریه پردازان بیگانگان یا فضانوردان باستانی ادعا می‌کنند که ساخت اهرام مصر و یا بناهای استون هنج در انگلستان، به کمک تکنولوژی انسان‌های دوران تاریخی غیرممکن بوده است. با استناد بر این نظریه، می‌توان اینطور پیش‌بینی کرد که نیاکان ما، با بهره‌گیری از یک جهش علمی (به کمک بیگانگان)، موفق به ساخت چنین بناهای پیشرفته‌ای شده‌اند.

این بازدیدکنندگان فرازمینی که از دنیاهای دیگر به زمین آمده‌اند، توسط نیاکان ما به عنوان خدایان شناخته شده و در طول دوره‌های مختلف مورد پرستش آنان قرار داشته‌اند.

نظریه‌پردازان توطئه، به طور قطع بر یقین اعلام می‌کنند که دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر غیر قابل انکار است:

آیا شما سازه‌های سنگی بزرگ در مصر باستان را می‌شناسید؟ ظاهرا بسیاری از اهرام به عنوان آرامگاهی برای فراعنه مصر ساخته شده‌اند. آیا واقعا فکر می‌کنید که این اهرام توسط نیاکان ما ساخته شده‌ است؟ سخت در اشتباهید؛ چرا که ما با شواهدی غیر قابل انکار می‌توانیم مسئله دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را به اثبات برسانیم.

آیا اسناد موجود برای اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر کافی هستند؟

چه چیزی در اینجا اتفاق افتاده است؟ به نظر می‌رسد که موجودات بیگانه با وسیله نقلیه خود از سرزمینی بسیار دور به نزدیکی کره زمین آمده و دلتای نیل را به طور دقیق مورد بررسی قرار داده‌اند تا جهت قرارگیری هرم به درستی انتخاب شود. همچنین محل قرارگیری این هرم، به درستی با شمال مغناطیسی تنظیم گردیده‌ است. حال این سوال پیش می‌آید که نیاکان ما بدون دارا بودن قطب‌نمای مغناطیسی، چگونه توانسته‌اند هرم جیزه را درست در نقطه مقابل قطب شمال مغناطیسی تنظیم کرده و سپس آن را بنا کنند؟

دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

بیگانگانی که به زمین آمدند، از فناوری‌های پیشرفته‌ای برخوردار بوده‌اند. آنان با استفاده از قطب‌نمای دقیق خود، توانستند مکان صحیح قطب شمال و جنوب را شناسایی و از آن در ساخت اهرام مصر به زمینیان کمک کنند.

یکی دیگر از عوامل اثبات دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را می‌توان به اندازه‌گیری‌های محاسباتی بسیار دقیق نسبت داد. اهرام ساخته شده در مصر، هم‌ترازی شگفت‌آوری را با برخی از اجرام آسمانی دارند. ساخت مستقل این اهرام توسط مصریان باستان، اندکی دوری از ذهن است.

در بعدازظهر روز «انقلاب تابستانی»، از نگاه یک ناظر در نزدیکی مجسمه ابوالهول، خورشید درست در بین هرم جیزه و هرم همسایه آن قرار می‌گیرد. در آن زمان، مصریان باستان از طول دقیق یک سال و یا مفهوم «انقلاب تابستانی» بی اطلاع بودند؛ پس چه کسانی در همکاری با نیاکان ما موفق به طراحی چنین اهرام پیچیده‌ای شده‌اند؟

بیگانگان فضایی، طولانی‌ترین روز سال را هم به طور دقیق محاسبه‌ کرده و برای ساخت اهرام جیزه در اختیار نیاکان ما قرار دادند. همچنین جالب است بدانید که در سحرگاه روز «انقلاب زمستانی»، طلوع خورشید درست از قسمت سر مجسمه ابوالهول انجام می‌گیرد.

دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر

همچنین گفته می‌شود که موقعیت اهرام مصر، درست در هم‌ترازی سه ستاره از صورت فلکی جبار در حدود 10 هزار سال پیش از میلاد مسیح قرار داشته است. نظریه‌پردازان توطئه در این باره می‌گویند:

بیگانگان در حدود 10 هزار و 500 سال پیش از میلاد مسیح به زمین آمده و مجسمه ابوالهول و اهرام مصر را بنا نهادند. فرازمینی‌ها، این کار را با ساخت سر یک شیر، جهت هم‌ترازی با کمربند جبار و همچنین صورت فلکی لئو انجام دادند. هزاران سال بعد، رامسس (فرعون یازدهم مصر)، از وجود سر یک شیر بر روی یک مجسمه در سرزمین خود اعلام نارضایتی کرد. از این رو، او دستور ساخت سری مشابه با آن را در مجسمه‌ی مخصوص صادر کرد.

نظریه‌پردازان توطئه، بر این باورند که انسان‌ها با دانش آن روز، نمی‌توانند چنین سازه‌هایی را ساخته باشند. به نظر می‌رسد که دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر را باید به طور جدی‌تری مورد توجه قرار داد.

البته این نظریه، مخالفانی را نیز دارد! برای مثال، گروهی با استناد بر شواهد تاریخی معتقدند که انسان‌ها، به تنهایی قادر به ساخت چنین سازه‌هایی بوده‌اند. در یک مقاله در مورد اهرام مصر، مخالفین نظریه توطئه آورده‌اند که اکتشاف ستون‌ سنگی از جنس گرانیت با وزن 1000 تُن، می‌تواند دلیل محکمی بر ساخت آنان توسط نیاکان ما باشد. از کاربرد این سنگ در ساخت اهرام مصر، به علت شکاف برداشتن صرف نظر شده است. مخالفان نظریه دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر ، می‌گویند:

پس از شکل دادن سنگ‌ها، کارگران شروع به صیغل دادن آنان می‌کردند. انواع مختلفی از ابزارهای سمباده کشیدن سنگ‌ها در مصر کشف شده‌اند، با این حال شواهد موجود نشان می‌دهد که انسان‌های آن زمان، توانسته‌اند به طور مستقل این سازه‌ها را برپا کنند.

همچنین برخی مخالفان با نظریه مذکور، نحوه‌ی حرکت دادن این تکه سنگ‌ها را به سورتمه‌های چوبی و طناب نسبت می‌دهند. آیا به نظر شما دلایل ارائه شده برای اثبات این موضوع کافی هستند؟ شما چه فکر می‌کنید؟ آیا نیاکان ما به تنهایی توانسته‌اند این سازه‌ها را برپا کنند و یا اینکه دخالت موجودات فضایی در ساخت هرم جیزه مصر مسئله‌ای غیرقابل انکار است؟

۲۵ دیدگاه

 1. جوری که هست معلوم است که بیگانه گان در ساخت هرم مصر بودند و کمک کردند یا ایدی خود بوکه این حرم را بسازند و بعد به مصریان هدیه بدهند
  وگرنه چگونه میتوان هرم را دقیق قرار دهند عجیب است
  خیلی عجیب است
  وباستاره ها و خورشید در روز انقلاب زمستان و تابستان عجیبه?

  (0)
 2. بایددراینودرنظرداشت که تا100کیلومتری هیچ سنگی برای ساخت همچین بنای وجودنداشت وجالبترانسانهای ان زمان چطورتوانسته سنگهای به وزن 40تن رو جابجاکنن درشرایطی که دردنیای مدرن امروزهم بااین همه امکانات ساختن همچین هرم های امکان پذیرنیست وهزاران.دانشمندامروزی ازجواب وچگونگی ساخت همچین سازای عاجز ماندان تصورکن سنگی به وزن40تن رو هیچ جرثقیلی ویاهزاران موجودزنده نمیتونن جابجاکنن وقتی علم امروزی ازحل کردن ان عاجزمانده است پس باید نتیجه گرفت که نظریه موجودات فرازمینی کاملا محتمل ودرسته …

  (0)
 3. سلام.بنظر من اهداف سیاسی دارن بعضی ازکشورها،بابه میان کشیدن اینجور بحث ها.منم بادوستانی که میگن بعضیامیخوان بهمون القا کنن که موجودات فضایی هست،موافقم.

  (-1)
 4. فیلم pyramid 2014 محصول امریکا بسیار فیلم عجیبی در مورد اهرام است پیشنهاد میکنم که ببینید

  (1)
 5. واقعا اصلا نمیشه باور کرد سازه ای با این بزرگی و ابعاد و دقت در زمان مصر باستان به دست خود انسان ها ساخته شده باشد
  اخیرا از اتاق های جدیدی که کشف شده نقش هایی شبیه به موجودات فرا زمینی پیدا شده که در کنار مصریان مشغول انجام فعالیت بودند.
  نگاه کنید که ما با وجود این همه پیشرفت علمی هنور موفق به رفتن به مریخ نشده ایم ولی موجودات فضایی در 4000 سال پیش و یا به گفته مقاله بالا 12000 سال پیش موفق شدند از منظومه یا کهکشانی دیگر به زمین ما بیایند و با این دقت و دانش چنین سازه های بزرگی را بسازند که ما هنوز از ساختن اینچنین سازه هایی ناتوان هستیم.
  واقعا دنیا چقدر بزرگه ….
  و چه خدای بزرگی داره…

  (0)
 6. من دخل داشتن موجودات فضایی در ساخت اهرام رو کذب نمیکنم اما باید این رو مدنظر داشت که فراعانه تو اون زمان خدا بودن و هر دستوری میدادن باید انجام میشد و میتونستن همه مردم رو مثل برده به کار بکشن

  (0)
 7. اونا که میگن انسان ها ساختن خب اشکالی نداره همین الان همون ابزارهای اون موقع رو باسازی کنن حرم نمیخوایم بسازن خب شروع کنن به ساختن یک ستون‌ سنگی از جنس گرانیت با وزن 1000 تُن اینو اگه تونستن بسازن ما انوقت ساخت حرم توسط انسان رو ازشون قبول میکنیم

  نکته:
  کره زمین یک قطب شمال جغرافیایی و یک قطب شمال مغناطیسی دارد. قطب شمال جغرافیایی در انتهای محوری فرضی واقع است که زمین به دور آن می‌چرخد. در انتهای دیگر این محور قطب جنوب قرار گرفته است.

  شمال مغناطیسی زمین در جزیره‌ای واقع در شمال کانادا ، در فاصله 2570 کیلومتری قطب شمال جغرافیایی ، قرار دارد.
  در حال حاضر اختلاف بین شمال جغرافیایی و شمال مغناطیسی حدودأ 500 کیلومتر میباشد، ولی شمال مغناطیسی در هر سال کیلومترها تغییر میکند. این پدیده به نام تئوری انتقال قطبی شناخته شده است.

  ……
  انقلاب تابستانی طولانی‌ترین روز سال است که در آن می‌توان نزدیک به 17 ساعت از نور روز بهره برد.
  انقلاب زمستانی (شب یلدا) که کوتاهترین روز سال است

  ===============

  (2)
  • تو عاقل بابا برو شیرتو بخور

   (1)
  • یه دلیل دیگه برای اینکه فرازمینی ها دست داشتن اینه که:
   در زمان های نه چندار دور تازه دانشمندان کشف کرده بودن که زمین گرده ولی کلیساها میسوزوندنشون پس چجوری این اهرام که تازه قبل از این زمانه قطب شمال و جنوبو بلد بوده؟ حتما فرازمینی ها بودن

   (2)
 8. دانشمند فضایی و انسانی

  من میدونم که انسان ها این کار بزرگ را انجام داده اند اولین انسان روی زمین با ارتفاع 6یا7متر طول داشته و جد به جد کوتاه تر شدن تا الان که ما هستیم و ما الان تو قد عادی هستیم مردم خیلی قدیمی زور بسیار زیاد یعنی ده برار ما بودند پس یعنی انسان این اثار باستانی را بنا کرده اند. سپاس از مدیر سایت

  (-7)
  • سلام دوست عزیز

   علم ثابت کرده اگر قد ادم بیشتر از دومتروهشتادسانتیمتر باشه قلب توانایی پمپاژ خون رو نداره درنتیجه ادم زنده نمیمونه که بخواد این اثارو بناکنه

   انسانهای نخستین یااجدادمون میمون قدشون زیر 80-2 بودن…..وگرنه اصلا فرایند تکاملی انجام نمیشد

   به نظر من ساخت این اهرام میتونه کار بیگانگان باشه

   (2)
 9. با سلام و خسته نباشید
  در قرآن آمده است که گذشتگان ما هم از ما باهوش تر بودند هم قوی جثه تر( آیش یادم نیست) ولی فکر انتهای یکی از سوره ها بود. البته نمیخواهم بود یا نبود موجودات فضایی را انکار کنم نه میگویم هستند نه میگویم نیستند.
  به عنوان مثال میگویم اگر بروس لی و دیگر رزمی کاران بزرگ دنیا نبودند شاید ورزش های رزمی باید خیلی عقب تر از الان کار خود را پیش می بردند اگر ادیسون نبود،اگر گالیله نبود و و و های دیگر، آنها با داشتن کمترین امکانات بزرگترین اکتشافات خود را انجام دادند الان یک موبایل هوشمند در دست هرکسی است در دست آنها چه بود نسبت به الان، پس نمیشود منکر هوش و استعداد آنها شد بعضی چیزها به نسلهای بعدی رسیدند بعضی چیزها مدفون شدند مانند اطلاعات، تاریخ، کشفیات وووو ، و چون ما نمیدانیم چطور اهرام ساخته شده است نمیشود گفت کار انسان ها نبوده است اگر گذشتگان نبودند ما الان اینجا نبودیم در این سطح دانش و معلومات و تکنولوژی
  و همینطور بعضی مواقع میتوان کارهایی از گذشته و تاریخ دید که حتی از علم امروز هم فراتر است.
  این نظر من بود با احترام به تمام نظرهای دوستان خوبم.

  (5)
 10. موضوع اصلی اینه که بخواهید موجودات فضایی را چه چیز یا چه کسانی بدونید
  آیا به نظر شما باغ های وارونه را هم موجودات فضایی کآشتند؟؟؟!!!
  بناهای زیادی هست که ما میدانیم در گذشته ساخته شدند اما اکنون اثری از اونها نیست و یا اگر هم هست بخش اعظم آنها تخریب شدند و تنها بخشی از اونها خیلی عظیم به نظر نمیاد باقی مانده که الان میدونیم در زمان خودشون بسیار عظیم و خیره کننده بودند مثل معبد سلیمان یا کاخها و معابد آشوریان یا سدی که ذوالقرنین بنا کرده و امثال اینها زیاد هستند .
  فقط باید دید برداشت هر شخصی از موجودات فضایی چیست ؟
  پیشنهاد میکنم درباره کابالا بیشتر مطالعه بشه، اینطوری شاید کسی دیگه صحبت از موجودات فضایی که سعی دارن در ذهن ما القا کنند ، نکنه، البته شاید !

  (-2)
 11. بابا خب تخت جمشید خودمون هم از این سنگها داره تا 14 متر از سطح زمینو سنگ گذاشتن چجوری بلند کردن اینم یه سواله

  (2)
 12. اگه خود مصری های باستان ساختن چقدر زمان برده؟سنگ هایی به وزن 5 الی 10 تن رو چجوری اونقدر دقیق کنار هم گذاشتن؟و اگه بخوان دقت ببرن تو کار چیدن اون سنگ های عظیم که فقط چیدنشون نیست بلکه داخلش هم راهرو هایی با حساب کتاب وجود داره اونم با اون امکانات اون زمان اینجاش یکم منطقی به نظر نمیرسه چون با اون حساب خیلی سال زمان لازم بود نیروی انسانی زیاد لازم بود و اینکه زندیگی اون زمان راحت نبود بالاخره باید ی دانش خیلی خیلی بالا وجود داشت دیگه حالا اون دانش وجود داشت اما اینکه دانش خود انسان ها بوده یا نه تردید هست
  حالا اگه دانش خود انسانها بوده پس چرا مدرکی چیزی نیست چون همش حساب کتاب مهندسی پس باید کتابی چیزی نقشه ای روی سنگی حداقل پیدا میشد
  اگر هم دانش خودشون نبود پس دانش کی بوده؟!!!واقعا سخته بیخود نیست که عجایب روی زمینه

  (5)
  • در کل میگم که اگه دانش ساخت واسه خود انسان ها بوده پس چرا اثار قبل و یا اثار بعد اهرام وجود ندارن؟مثلا انسان یهو بدون هیچ مقدمه ای نمیتونه ی چیز بدون ایراد بسازه مثل گوشی همراه همه میدونیم که تلفن همراه های اولیه چه شکلی بودن و با چه امکاناتی و میدونیم که الان گوشی ها چه شکلی شدن و با چه امکاناتی هستن پس بعنوان نمونه گوشی آیفون 4 رو در نظر بگیریم اثار قبلش تلفن های همراه اولیه و اثار بعدش هم ایفون 7 با امکانات خیلی بیشتر و تکنولوژی بهتر حالا حرف من اینه چجوری شده انسان اومده یهو اهرام مصر رو ساخته اونم یکدفعه ای که هنوز ما نتونستیم از رازش باخبر بشیم و ……….. خیلی حرف های دیگه ………..

   (3)
 13. اقا در اینده ی نزدیک ما این موجودات رو میبینیم ببین کی بهتون گفتم

  (2)
 14. شما از کجا میدانید شاید در آن زمان ستاره شناس داشتن و از علمی بر خوردار بودند که این اهرام هارا بسازند علاوه بر این که در آن زمان انسان ها از انسان های امروزی به نسبتی قوی تر یودند

  (0)
  • دوست گرامی حرفتون متین و قبول دارم ک دانش اون زمان هم بوده اما
   گاهی دیده شده بناهای هست ک سنگهای چند تنی رو کوه بردن واینکه از خدایان دایم حرف میزنند وعکسهای ک از اشیا پرنده بود اینا مشخصا گواه وچود بیگانگان

   (0)
  • متن رو اگه خونده باشید ساخت اهرام مال زمانیه ک تمدنی هم وجود نداشته کسی علمی نداشته ینی زمان انسان های اولیه و واقعا همچین چیزی ک حتی الان بااین همه امکانات و پیشرفت تواناییش وجود نداره ک ساخته بشه یا ححتی عملش رو ندارن ک بدونن چطور ساخته شده و حتی ی چیزایی خیلی گنگ هنوز درش وجود داره و کسی نفهمیده رو چجوری اون زمان ک کسی علم و دانشی نداشته چجور انسان ها میتونن ساخته باشن؟؟؟اونم این اندازه دقیق حالا گیریم ک اونا مثلا دیدن این کره یا شهاب سنگ رو ک اهرم رو ساختن چجوری اندازش اونقد دقیقه/؟؟؟علم ب مرور پیشرفت کرده و صد البته ک ما خیلی از نیاکانمون جلوتر هستیم از نظر علم و پیشرفت ولی اهرم مصر حتی چیزی فراتر از علم امروزی ماست پس نمیشه گف کار کسایی بوده ک هیچ علمی نداشتن..

   (0)
 15. اصلاً محال ممکنه با تکنولوژی و ابزار آلات اون زمان قادر به ساختن این اهرام باشند! وزن هر کدام از سنگ های این اهرام بین ۵ تا ۱۲ تُن هست! اصلا با عقل جور در نمیاد که تونسته باشند این سنگ های سنگین رو خودشون روی هم قرار داده باشن! تازه حمل هر کدوم از اون سنگ ها با ماشین آلات پیشرفته امروزی کار سخت و پر کاریه! گذشته از اینا ، موقعیت این آثار و نحوه ی قرار گرفتن آن ها و ارتباط آن ها با بعضی از ستارگان ، هرگز تصادفی نیست! والا با این همه مدارک دیگه کسی بخواد منکر این موضوع بشه واقعا خودشو داره گول میزنه !!!

  (9)
 16. نظرات هر دو گروه چنگی به دل نزد و چندان قانع کننده هم نبودن

  (6)
  • چطور قانع کننده نیست؟؟نظرات گروه دوم ک منکر موجودات فرازمینی شدن بله قانع کننده نبود ولی چطور منکر ارتباط این اهرام با ستاره ها و فضا بشیم با این همه شباهت؟؟

   (0)
 17. ولی چه نیازی داشتن اینارو بسازن اونم تو زمین؟!

  (5)
 18. سلام . خوب شاید توانسته باشند این بنا ها را خودشون ساخته باشند . ولی هم تراز با ستاره ها و خورشید در روز انقلاب تابستانی و زمستانی خوب خیلی عجبیه واقعا عجیبه و قطب شمال جنوب هم تراز و من در در مورد هرم مصر مطلب های دیگری هم خوندم که در واقع از بالا این اهرام 8 ضلعی هست .

  (6)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*