فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

شرایط فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در مهر 97 اعلام شد

شرایط فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اعلام شد. گروه صنعتی ایران خودرو، ثبت نام در طرح پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات خود را از 3 مهر 1397 آغاز می‌کند.

گروه صنعتی ایران خودرو شرایط جدید پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات خود را اعلام کرد. پیش فروش محصولات ایران خودرو از روز سه شنبه 3 مهر 1397 آغاز می‌شود و طی 6 روز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. به منظور تسهیل در فرایند ثبت نام خودرو، فروش خودروها طی شش روز بر اساس اولین رقم سمت راست کد ملی انجام می‌شود. برای اطلاع از چگونگی و شروط ثبت نام در فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به لینک زیر مراجعه کنید:

شرایط فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو – مهر 97

 • ثبت نام در این طرح فقط برای مشتریان دارای گواهینامه امکان‌پذیر خواهد بود. نمایندگی باید کپی گواهینامه مشتری که دارای مهر نمایندگی است را به همراه سایر مدارک لازم به سازمان تحویل دهد.
 • ثبت نام در این طرح پیش فروش صرفا برای مشتریان خودرو اولی و افرادی که مالک خودرو (اعم از ایران خودرویی یا غیر ایران خودرویی) نیستند مجاز خواهد بود.
 • در هنگام ثبت نام، صحت اطلاعات بر اساس خود اظهاری مشتری کنترل می‌شود، اما در زمان تحویل صحت اظهارات متقاضیان بر اساس مستندات کنترل خواهد شد.
 • در این بخشنامه، هر کد ملی مجاز به ثبت نام صرفا یک دستگاه خودرو است.
 • ثبت نام در این بخشنامه برای مشتریانی که اخیرا در شرکت سایپا ثبت نام کرده‌اند امکان‌پذیر نیست.
 • قیمت نهایی خودرو در زمان تحویل تعیین می‌شود.
 • این بخشنامه از ساعت 10 صبح روزهای سه شنبه 3 مهر 1397 تا دوشنبه 9 مهر 1397 بر اساس زمانبندی تعیین شده فعال می‌شود.

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

آخرین شرایط فروش ایران خودرو:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

17 دیدگاه

 1. سلام من چجوری ثبت نام کنم برای خودرو یه پژو پارس میخوام بگیرم

 2. خرید خودرو405دوگانه

 3. ای خدااا اخه چرا ،این همه جا تو کره زمین ،این همه کشور چراااا اد افتادیم تو ایران ای کاش افغانی میشدیم حداقل هه

 4. سلام وتشکراززحماتتان خسته نباشید.همدیگررادرک کنیم قشنگست دنیا.

 5. از ماست که بر ماست.امام گفت نگذارید انقلاب به دست نامردان بیفتد.الان کل مملکت در دست نامردان است که وجدان ندارند واز دین به عنوان سنگر استفاده می کنند.

 6. چجور هست شرایتش

 7. کو ثبت نام اینترنتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  تا کی این ملت میخوان هالو فرض بشن؟
  دست کدوم دلال قطع میشه وقتی این حروم خورا خودشون بزرگترین دلالان؟؟؟؟؟؟

 8. آقا من و همسرم استاد هستیم و یه پراید قراضه داریم..دیگه خیلی ضایعس.. خیلی وقته میخوایم تعویض کنیم، نشده، تا قبل عید که جدی بفکر افتادیم…تا پول مون جور شد اینور سال شد. و حالا نمیشه خرید…. چرا|؟ چون افرادی الکی و بدون “نیاز” میان و میخرن… طرف پژو داره، حتی از خیر فروش پراید سایپا نمیگذره… حالا دست بخیرهایی که دنبال ماشین دار کردن ننه بابا و بچه تازه به دنیا اومده هستن به کنار….

 9. ملت غیور ایران در 5دقیقه اول تمام 53 هزار ماشین رو میخرن و ایران خودرو هم کلاهش رو مینداره هوا که خوب سر مردم کلاه گذاشتم

 10. این همه خفت رو بهتون تحمیل کردن بازم صدامون در نمیاد

 11. مسخره تر از این شرایط هم مگه هست؟؟؟؟

 12. اخ ببخشید اون قسمت از شرطاش که دست دلالا. رو کوتاه میکنه خیلی خوبه

 13. خیلی ارزون و با کیفیته که شرطم میزارین

 14. محمد جواد خان زاده درباری

  ما بابام برا سایپا نوشته میخوان از اسم منم سو استفاده کنن برا ایران خودرو بنویسن

  • ای بابا… لااقل خودتون جلوی این قضیه رو بگیرید… بابا کسی اصلا فکر میکنه تو این بازاری که هممه میخوان خودرو بخرن برا ننه بابا و بجه هاشون هم میخرن، افراد بسسسسیار زیااااادی هم هستند که نیاز به خودرو دارن و نمیتونن بخرن؟ همه این اتش ها از برخی تهرانی ها (ببخشید اگر تهرانی هستید و اینگونه نیستید) بلند میشه…کاش فروش فقط برای شهرستان باشه…. قبل گرونی ها یکی از اقوام دور 40 ماشین خریده و الان تو بنگاه گذاشته، حتما با دمش هم گردو میشکنه.. اما آیا حواسمون هست که قیامت خرّّ مونو میگیرن که آقا تو باعث گرونی شدی،تو باعث شدی پولدار پولدار تر شه، تو باعث شدی قشر متوسط رو به فقر ، دقیقا در وسط فقر قرار بگیره فقطط بخاطر گرونیهایی که تو فقط به فکر ماهی گرفتن خودت توش بودی؟؟؟؟؟