رندر پلی استیشن 5

جدیدترین رندر پلی استیشن ۵ از شکل فضایی کنسول بازی سونی خبر می‌دهد!

رندر پلی استیشن ۵ سونی (Sony PlayStation 5) به بیرون درز کرد. طبق جدیدترین عکس‌های کنسول بازی سونی پلی استیشن ۵، با گجتی با ظاهری عجیب رو به رو خواهیم بود.

کنسول بازی بعدی شرکت سونی، پلی استیشن ۵، طی ما‌ه‌های اخیر سوژه محافل خبری زیادی بوده است. از آن جایی که تاریخ عرضه پلی استیشن ۵ توسط سونی تایید شد، از این پس رفته رفته باید منتظر انتشار اخبار و رندرهای بیشتری از این کنسول باشیم.

به تازگی رندری منتسب به کنسول بازی PlayStation 5 توسط وب سایت Let’s Go Digital طراحی شده‌ است. این وب سایت پیشتر به پتنتی متعلق به سونی دست یافته و اسناد و تصاویر آن را منتشر کرده بود. رندر PlayStation 5 بر اساس عکس‌های این پتنت طراحی شه است. یکی از کارکنان شرکت Codemasters پیشتر کنسول بازی بعدی Sony را به این شکل طراحی کرده بود:

رندر پلی استیشن 5

جدیدترین رندر پلی استیشن ۵ بر اساس تصویر بالا طراحی شده و دید خوبی از کنسول بازی بعدی شرکت سونی به ما ارائه می‌کند:

برخی عقیده دارند سونی محصولی شبیه به رندر بالا را به عنوان یکی از نمونه‌های اولیه پلی استیشن ۵ در واقعیت طراحی کرده است، اما محصول تجاری نهایی، شکل متفاوتی خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. یا خدا چقدر خوشکله
    بدون شک سونی امپراطور بدون چون و چرا صنعت بازی هست
    اگه این طراحی باشه و با توجه به سخت افزار که قبلا درباره اش منتشر شده بدون شک فروش زیادی میکنه در کل از طراحی ps4شیک تر و بهتر هست

  2. قطعا این شکلی نیست چون عامه پسند نیست

  3. خدا کنه اینطوری نباشه،خیلی زشته
    قشنگ ترین و بهترین طراحی کنسول ها تا این تاریخ متعلق به PS4 PRO هست و با تجربه ی ۲۵ ساله ای که من از سونی دارم و با کنسول هاش بودم و داشتم،هرگز این اشتباه رو نمیکنه،صددرصد کنسولی زیباتر از پرو میسازه