تلویزیون The Wall سامسونگ

سامسونگ با تلویزیون The Wall در CES 2020؛ با غول دیواری سامسونگ منزل شما می‌درخشد

تلویزیون The Wall غول پیکر و لوکس سامسونگ در نمایشگاه CES 2020‌ معرفی شد. این نمایشگر با قیمت بسیار بالایی عرضه خواهد شد.

تلویزیون لوکس و جذاب The Wall TV سامسونگ اکنون صاحب دو گزینه شده است؛ حداقل برای کسانی که توانایی هزینه‌ی زیاد و فضای کافی برای استفاده از آن را دارند. شرکت کره‌ای از پیشرفت‌های تولید استفاده می‌کند تا نمایشگرهایی با اندازه 88، 93، 110 و 150 را علاوه بر دیگر مدل‌های 75، 146، 219 و 292 اینچی که پیش از این موجود بودند، معرفی کند. آن‌ها اندازه‌های متفاوتی هستند (آیا سامسونگ واقعا به هر دو اندازه 146 و 150 اینچی نیاز دارید)، اما فقط باید مناسب کسانی باشد که می‌خواهند بزرگ‌ترین نمایشگر ممکن را روی یک دیوار خاص در منزل خود قرار دهند.

فناوری میکرو ال ای دی با توانایی‌هایی همچون اولد نظیر نورپردازی هر پیکسل با رنگ مشکی واقعی، بدون مشکلاتی همچون سوزاندن عناصر استاتیک روی نمایشگر بهره می‌برد. در تلویزیون The Wall آن می‌تواند همچنین ماژولار نیز باشد.

قیمت تلویزیون The Wall سامسونگ مشخص نیست

متاسفانه هنوز هیچ اشاره‌ای به قیمت یا زمان عرضه‌ی این غول دوست داشتنی نشده است. بگذارید طور دیگری آن را توصیف کنیم، The Wall چیزی شبیه به یک ابرخودرو است که هرکسی نمی‌تواند آن را داشته باشد. آن می‌تواند شبیه به تلویزیون 8K و بدون حاشیه تازه معرفی شده سامسونگ به نام Q950TS باشد که با قیمتی بسیار بالا عرضه خواهد شد.

10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این سایز ها به چه دردی میخوره قیمت فضایی و سایز هم متاسفانه به هیچ کار کاربر عادی نمیخوره، برو تی وی OLED بده بیرون با اندازه معقول حداقل از کمپانی آمریکایی یاد بگیر که دو تلویزیون ۵۵ و ۶۵ اولد رو معرفی کرد. خجالت آوره مدام در جا میزنه!