لباس هوشمند حیوانات

این لباس هوشمند حیوانات می‌تواند احساسات حیوان خانگی شما را بازگو کند

حیوانات خانگی از سال‌ها پیش در کنار انسان‌ها زندگی می‌کنند اما هیچ‌گاه امکان ترجمه احساسات آن‌ها وجود نداشته است. اینک با معرفی لباس هوشمند حیوانات در نمایشگاه CES 2020 می‌توانیم احساسات آن‌ها را بهتر متوجه شویم.

نگهداری از حیوانات درون فضای خانه از گذشته‌های دور در برخی کشورها مرسوم بوده و علاقه‌مندان بسیاری دارد. گرچه برخی از حیوانات مانند سگ‌ها هوش بالایی دارند و زبان انسان‌ها را تا حدودی متوجه می‌شوند، اما هنوز هم نمی‌توانیم بفهمیم واق واق یک سگ مربوط به ترسیدن او از چیزی بوده یا به خاطر شگفت‌زده شدن اوست. کمپانی Inupathy دست به معرفی دیوایس جدیدی در نمایشگاه CES 2020 زده که می‌تواند احساسات حیوان خانگی شما را نمایش دهد.

لباس هوشمند حیوانات

این لباس هوشمند حیوانات از یک دستگاه مانیتور ضربان قلب، پردازنده آن بورد و نمایشگر LED تشکیل شده که برای نژادهای مختلف سگ محدودیت سایزی ندارد. از آنجایی که ضربان قلب سگ هنگام وارد شدن استرس به او و یا هنگام عصبانیت افزایش می‌یابد، این دیوایس با مانیتور، ضبط و آنالیز کردن وضعیت احساسی سگ می‌تواند بگوید حیوان شما عصبانی شده یا صرفا نسبت به چیزی علاقه دارد. رنگ سبز نمایشگر این دیوایس نشان دهنده زمان استراحت، قرمز نمایان‌گر زمان استرس و رنگین کمان نشان‌گر زمان خوشحالی سگ شماست. اگر اپلیکیشن مربوط به این لباس را روی گوشی اندرویدی یا آیفون خود نصب کنید اطلاعات دقیق‌تری نظیر احساسات ترکیبی سگ نیز به نمایش در خواهد آمد.

شرکت سازنده این دیوایس زمان مشخصی بررای عرضه به بازار این لباس اعلام نکرده اما امیدوار است با تقاضا و محبوبیت بالایی از سوی مشتریان روبرو شود.

۱۰ مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*