ویزیو

ویزیو از ساندبارهای جدید خود با اسپیکر چرخان رونمایی کرد

ویزیو تنها برندی نیست که برای کاهش قیمت تلویزیون‌ها تلاش می‌کند، اما بدون شک یکی از معدود شرکت‌هایی است که برای گسترش و در عین حال پایین آوردن قیمت ساندبارها و اسپیکرهای تلویزیون‌های جدید در حال فعالیت است و رونمایی‌های تازه‌اش در CES نیز موید همین موضوع هستند.

شرکت ویزیو در نمایشگاه CES 2020 از ساندبار جدیدی با نام Elevate (تصویر پایین) رونمایی کرد که سیستم 10 کاناله 5.1 با قابلیت پخش صدای فراگیر عمیق، دو اسپیکر روبه بالا با توانایی پخش صدای بلند که در حالت عادی روبه بالا هستند، اما به هنگام پخش صدای فراگیر روبه جلو می‌چرخند و پشتیبانی از بلوتوث 5 از ویژگی‌های شاخص آن هستند.

از دیگر ویژگی‌های ساندبار Elevate می‌توان به ساب‌ووفر بی‌سیم 8 اینچی، هماهنگی کامل با دستیار صوتی‌های الکسا و گوگل اسیستنت به همراه کروم کست داخلی اشاره کرد. این گجت به گونه‌ای طراحی شده که بتواند با هر تلویزیونی هماهنگ شود، اما بر اساس اعلام تیم سازنده عملکرد آن با تلویزیون های ویزیو چشم‌گیرتر خواهد بود. متاسفانه این برند آمریکایی هیچ اشاره‌ای به قیمت و تاریخ عرضه محصول جدید خود نکرده است.

شرکت Vizio از ساندبار جدیدی با نام M-Series نیز پرده برداشت که با ساب‌ووفر بی‌سیم (جداگانه) و پشتیبانی از قابلیت‌های دالبی اتمس و DTS:X به گزینه مناسبی برای خرید تبدیل می‌شود. در پایین می‌توانید تصویر این مدل را مشاهده نمایید.

از دیگر ویژگی‌های ساندبار M-Series می‌توان به چندین ورودی HDMI، پیکربرندی‌های 5.1 و 5.1.2، پشتیبانی از دستیار صوتی (مشخص نشده دقیقا چه دستیارهای صوتی ولی انتظار داریم حداقل از گوگل اسیستنت به طور کامل پشتیبانی شود) و بلوتوث 5 اشاره کرد. اطلاعات تکمیلی از این ساندبار هم چندی دیگر در اختیار عللاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه