گوشی رول شونده

سامسونگ پشت درهای بسته از گوشی رول شونده خود رونمایی کرد

بعد از عرضه موفقیت آمیز گلکسی فولد، و خبرای متعدد در مورد گلکسی فولد ۲،حالا خبر رسیده که سامسونگ پشت درهای بسته در CES 2020 از یک گوشی رول شونده رونمایی کرده است.

سامسونگ برای رفع نواقص گلکسی فولد چندین بار مجبور شد عرضه این گوشی تاشو را به تعویق بیندازد و به همین خاطر برای معرفی گوشی منعطف جدید خود در نمایشگاه CES 2020 محافظه‌کارانه‌تر عمل کرده و ابتدا با یک رونمایی خصوصی از این موبایل شروع کرده است. اطلاعات زیادی از گوشی رول شونده تازه کره‌ای‌ها در دست نیست؛ زیرا این تلفن هوشمند فقط برای برخی از افراد معتمد و سرشناس حوزه فناوری به نمایش درآمده است و فقط می‌دانیم باری دیگر صفحه نمایش با همان متریال گلکسی فولد یعنی پلاستیک ساخته شده است.

براساس ادعای LetsGoDigital اندازه این تلفن هوشمند بین ۶ تا ۸ اینچ خواهد بود و از تکنولوژی‌های پیشرویی در آن استفاده شده است، اما همانطور که در بالا ذکر کردم این ادعاها به هیچ‌وجه قابل اتکا نیستند و باید منتظر انتشار اخبار رسمی از سوی سامسونگ در این خصوص باشیم.

شرکت‌هایی همچون ال جی هم به دنبال ساخت گوشی‌های منعطف هستند و احتمالا در سال ۲۰۲۱ انتشار تعداد بیشتری از این موبایل‌ها و طبعا کاهش قیمت آن‌ها را شاهد خواهیم بود.

۱۰ مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. از تصاویر معلومه ک ماکته و واقعی نیستش

  2. اووووف چ گوشی عالی ای هستش