مدل کوچک‌تر بالش گربه‌ای رباتیک Qoobo معرفی شد

بالش گربه‌ای رباتیک Qoobo در سال 2017 معرفی شد و توانست به محصول موفق و پرفروشی تبدیل شود. حالا شاهد معرفی یک مدل کوچک‌تر از آن هستیم که ویژگی‌های تازه‌ای دارد.

بالش گربه‌ای رباتیک Qoobo علاوه بر کودکان، ظاهرا مورد توجه کسانی قرار گرفته بود که نمی‌توانند از حیوان خانگی نگهداری کنند و حالا مدل کوچک‌تر آن نیز قرار است وارد بازار شود تا مخاطبان بیشتری بدست بیاورد.

بالش گربه‌ای رباتیک Qoobo

شرکت Yukai Engineering از مدل کوچک‌تر بالش گربه‌ای رباتیک Qoobo رونمایی کرد که دم کوچک‌اش نه تنها با لمس شما، بلکه با صدای شما نیز واکنش نشان می‌دهد. این بالش حتی از یک حالت لرزش نیز بهره می‌برد که همانند تقلیدی از صدای خر خر یک گربه واقعی است.

افرادی که در جریان نمایشگاه CES 2020، این بالش را امتحان کرده‌اند، به این نکته اشاره داشته‌اند که در مقایسه با نسخه بزرگ‌تر، دلنشین‌تر است. با اینکه شاهد همان خز ضد آلرژی نسخه اصلی هستیم اما این حالت لرزش جدید، جذاب به نظر می‌رسد. همچنین این بالش رباتیک از شتاب سنج برای پاسخ‌گویی به لمس شما استفاده می‌کند که آن هم جالب توجه است.

بالش گربه‌ای رباتیک Qoobo

سایز کوچک بالش گربه‌ای رباتیک Qoobo باعث شده تا همانند یک بچه گربه واقعی به نظر برسد و هنگامی که به صورت تصادفی و بدون هیچ دلیلی، دم‌اش تکان می‌خورد، توجه شما به آن جلب شده و حتی فراموش می‌کنید که این یک موجود زنده نیست.

با وجود ویژگی‌های جدید و اندازه کوچک‌تر، این بالش گربه‌ای جدید همانند نسخه اصلی، تنها 8 ساعت شارژ نگه می‌دارد. با اینکه قیمت آن هنوز مشخص نشده است اما انتظار می‌رود که ارزان‌تر از قیمت 149 دلاری نسخه بزرگ‌تر باشد. طبق اعلام شرکت Yukai Engineering، شما در سه ماهه پایانی سال 2020 می‌توانید منتظر عرضه این بالش جذاب باشید.

10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. خوراک زناس یعنی :))