قاب گلکسی نوت 20 پلاس

تصاویر قاب گلکسی نوت ۲۰ پلاس از تغییر جای قلم S Pen خبر می‌دهد

تصویری از قاب گلکسی نوت ۲۰ پلاس سامسونگ – +Samsung Galaxy Note 20 به بیرون درز کرده است که خبر از تغییر جای قلم S Pen‌ در گوشی می‌دهد.

طی ماه‌های گذشته اخبار و شایعات زیادی را در مورد دوگانه گوشی گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ شنیده‌ایم و اکنون تصور خوبی از آن‌ها در ذهن داریم. اکنون، یک افشاگر به نام Ice Universe تصاویری را در توییتر منتشر کرده که ادعا می‌کند مربوط به قاب گلکسی نوت ۲۰ پلاس سامسونگ است و می‌تواند جزئیاتی را در مورد المان‌های به کار رفته روی گوشی در اختیار ما بگذارد.

این تصاویر یک قاب عرضه نشده برای گوشی +Galaxy Note 20 با پنج حفره را نشان می‌دهند. هرچند این جدید نیست و ما می‌دانیم سه حفره در پشت متعلق به دوربین‌ها است، در حالی که دو حفره دیگر به سنسور ۳ بعدی ToF و فلاش LED مربوط می‌شود.

تصاویر قاب گلکسی نوت ۲۰ پلاس

قاب گلکسی نوت 20 پلاس

با نگاه دقیق‌تر به بخش میانی قاب، چهار حفره را می‌بینیم. یکی از آن‌ها مختص به میکروفون است، یکی برای کانکتور USB، یکی برای اسپیکر و دیگری که بزرگ‌تر از همه هست و در سمت چپ قرار دارد، برای قلم هوشمند S Pen خواهد بود. در اینجا بزرگ‌ترین تفاوت نسبت به نوت ۱۰ پلاس می‌تواند تغییر جای قلم اس پن به سمت چپ دیوایس باشد. این تصمیم شاید به خاطر قرارگیری کلیدهای ولوم و پاور و یا طراحی داخلی متفاوت، گرفته شده باشد.

بسیاری از کاربران از جای کلیدهای فیزیکی روی گوشی‌های سری نوت ۱۰ ناراضی بودند و تصور می‌کردند که قرارگیری قلم S Pen در داخل دیوایس باعث چنین مشکلی شده است. این می‌تواند درست باشد و حالا سامسونگ با تغییر جایگاه S Pen، به انتقادات طرفدارانش پاسخ مثبت داده است. در هر صورت گوشی‌های سری گلکسی نوت ۲۰ سامسونگ قرار است ماه آگوست و در رویداد سالانه این شرکت به نام Unpacked رسماً معرفی شوند. البته عرضه آن‌ها به بازار به علت شیوع کروناویروس و مشکلات تولید به وجود آمده با کمی تأخیر همراه خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. هم جای دوربینش عوض شده هم جای قلمش

    ولی قاب ه خیلی بی کیفیت ب نظر میرسه فک کنم فیک باشه