گم شدن لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین

گم شدن لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین

یک مستندساز آمریکایی و صاحب اپلیکیشن Infowars به نام الکس جونز اعلام کرده که یک لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین را در ایالات متحده گم کرده است.

الکس جونز نویسنده، مستندساز و صاحب اپلیکیشن Infowars آمریکایی به‌تازگی اعلام کرده که یک لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار را گم کرده است. لپ تاپ مذکور را مکس کیزر، یکی از شخصیت‌های معروف تلویزیونی نزدیک به ۱۰ سال پیش به او هدیه داده بود.

مجله نیویورک به الکس جونز مجری پرحاشیه آمریکایی لقب برجسته‌ترین نظریه‌پرداز توطئه آمریکایی را داده است. او مدت‌های زیادی به عنوان یکی از اصلی‌ترین مخالفان بیت کوین شناخته می‌شد تا اینکه در اواخر پارسال به بازار رمز ارزها ورود پیدا کرد و نهایتا اعتراف کرد که باید خیلی پیش‌تر از این خود را درگیر مقوله بیت کوین می‌کرد. در همان زمانی که الکس جونز تخمین زده بود که قیمت بیت کوین به ۴۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

ماجرای لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین

جونز طی مصاحبه مطبوعاتی جدید خود عنوان کرد که ده سال پیش مکس کیزر پیش من آمد و اعلام کرد که می‌خواهد ۱۰ هزار بیت کوین را در قالب هدیه در اختیار من قرار دهد. او به من گفت که بیت کوین در آینده به تبدیل به واحد پول جهان خواهد شد و لپ تاپ حاوی ۱۰ هزار بیت کوین را در اختیار من قرار داد.

مکس کیزر که یکی از مشهورترین طرفداران بیت کوین است، اظهارات جونز مبنی بر هدیه گرفتن لپ تاپ حاوی بیت کوین را تأیید می‌کند. زمانی که کیزر این هدیه را به جونز داده بود، بیت کوین کمتر از ۵ دلار قیمت داشت؛ اما اکنون قیمت این رمز ارز پرطرفدار از مرز ۵۷ هزار دلار نیز عبور کرده است.

در حال حاضر جونر مدعی شده است که لپ تاپ حاوی بیت کوین‌ها را گم کرده است. ارزش بیت کوین‌های مفقود شده او به بیش از ۵۰۰ میلیون دلار می‌رسد. این اولین باری نیست که برای افرادی که سال‌ها قبل رمز ارز خریدند چنین اتفاقی می‌افتد و اشخاص دیگری هم در دنیا وجود دارند که بیت کوین‌های با ارزش خود را به شکل تصادفی از دست داده‌اند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این مطلب میتونه کاملا ساختگی و دروغ باشه،به نظرم مطرح کردن این موضوع میتونه علل دیگه ای داشته باشه و بیشتر جنبه تبلیغاتی و فریبنده برای خواننده داره،به خصوص اونجا که گفته شده،قیمت بیت کوین به ۴۰۰ هزار دلار خواهد رسید……… شنونده باید عاقل باشه