اسمارت تگ اوپو

اسمارت تگ اوپو در تصاویری خودنمایی کرد؛ یک گجت ردیاب با باتری قابل شارژ

اطلاعاتی از مشخصات و تصاویر اسمارت تگ اوپو – Smart Tag به بیرون درز کرد. این یعنی پس از ایرتگ اپل، گجت ردیاب Oppo هم در راه است.

اخیرا شرکت اپل، ردیاب ایرتگ را با قابلیت‌هایی مانند UWB (باند فوق سریع) معرفی کرد تا به رقیبی برای سامسونگ تبدیل شود. ظاهرا اوپو هم به زودی با معرفی اسمارت تگ به این رقابت خواهد پیوست.

یک افشاگر چینی (Digital Chat Station) تصاویری را منتشر کرده که ادعا می‌کند نسخه آزمایشی این ردیاب است. در عکس‌ها می‌توانیم رنگ سفید گجت و درج عبارت Ultra Wide Band را روی آن ببینیم. اما چیزی که بیشتر جلب توجه می‌کند، وجود درگاه USB-C است.

این یعنی اسمارت تگ اوپو یک باتری قابل شارژ خواهد داشت؛ چیزی که اپل ایرتگ، گلکسی اسمارت تگ و اسمارت تگ پلاس از آن بی‌بهره‌اند. در واقع، ردیاب‌های اپل و سامسونگ دوام باتری یک ساله دارند؛ ولی نمی‌توانید آن‌ها را شارژ مجدد کنید.

البته اپل امکان تعویض باتری CR2032 ایرتگ را فراهم کرده؛ اما وجود باتری قابل شارژ، هم برای کاربر آسان‌تر است و هم برای محیط زیست بهتر!

باید دید اسمارت تگ اوپو از تاییدیه حفاظتی IP هم برخوردار خواهد بود یا خیر؛ ولی فعلا ویژگی UWB که قطعی است. این یعنی در قیاس با نسخه‌های بلوتوث-محور، وسایل گمشده را بهتر مکان‌یابی می‌کند.

اوپو مراسمی را در تاریخ ۱۶ اردیبهشت برگزار خواهد کرد که انتظار می‌رود با رونمایی از یک تلویزیون هوشمند، گوشی اوپو K9، ایرباد اوپو انکو ایر و یک اوپو بند جدید همراه باشد. شاید Smart Tag نیز آن‌ها را همراهی کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*