رنگ های سری آیفون 13

رنگ های سری آیفون ۱۳ انقلابی‌ترین رنگ های اپل خواهد بود

در این مطلب به رنگ های سری آیفون ۱۳ می‌پردازیم. اپل احتمالاً می‌خواهد با افزودن رنگ های جدید، همان انقلاب در رنگ‌بندی iMac را برای خانواده iPhone 13 اعمال کند.

احتمال دارد در سری آیفون ۱۳، علاوه بر رنگ های سری آیفون ۱۲ از رنگ های نارنجی، زرد و صورتی هم استفاده شود. آیفون صورتی را تصور کنید! البته منظورمان رزگلد نیست.

آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس در رنگ های گرافیتی، نقره‌ای، طلایی و آبی موجود هستند و آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ مینی نیز در رنگ های سفید، مشکی، آبی، سبز، بنفش و قرمز عرضه شدند. البته، اپل سود حاصل از فروش آیفون قرمز را به مبارزه علیه کوید-۱۹ اختصاص داده است.

رنگ های سری آیفون 13

تصاویر CAD آیفون ۱۳ پرو مکس و ۱۳ مینی که در فیلمی توسط EverythingApplePro EAP منتشر شده بود، به طراحی این مدل‌ها از جمله ابعاد دستگاه، محل درگاه‌ها و دکمه‌ها پرداخته شده بود و حرفی از رنگ این گوشی‌ها به میان نیامده بود.

رنگ های سری آیفون 13

اپل با عرضه آی مک ۲۴ اینچی با پردازنده M1 در رنگ بندی متنوع وارد عرصه جدیدی شد. اپل تمام تلاش خود را برای به کارگیری رنگ های زیبا روی بدنه آلومینیومی آی مک به کار گرفته است و احتمالاً همین کار را برای گوشی‌های خود نیز انجام دهد.

رنگ های سری آیفون 13 / آی مک

پیش‌تر نیز در آیفون SE و سری آیفون ۷ شاهد نوعی رنگ صورتی بودیم و حالا با عرضه آیفون ۱۲ در رنگ بنفش می‌توان گفت که اپل احتمالاً قصد دارد تا کاربران را برای رنگ صورتی آماده کند.

امیدواریم اپل آیفون‌های آینده را به رنگ های آبی کله غازی، خرمایی، مسی و برنزی نیز عرضه کند.

اما چیزی که الان انتظار داریم، این است که حداقل یکی از مدل‌های آیفون ۱۳ به رنگ های آبی، سبز، قرمز، نقره‌ای، بنفش، نارنجی، زرد و صورتی عرضه شود. طبق پیش‌بینی‌ها، سری آیفون ۱۳ اوایل مهرماه معرفی می‌شود و اوایل آبان به بازار عرضه می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*