تیگو 8 پرو

خودرو تیگو ۸ پرو توسط مدیران خودرو به بازار ایران می‌آید

شرکت مدیران خودرو قصد دارد تیگو ۸ پرو را به بازار ایران بیاورد. این شاسی بلند لوکس و مدرن از مشخصات و امکانات خوبی بهره می‌برد.

بنا به اظهار واحد روابط عمومی شرکت مدیران خودرو خودروی تیگو ۸ پرو به عنوان لوکس‌ترین محصول شرکت مدیران خودرو طی چند ماه آینده راهی بازار خواهد شد. تیگو ۸ پرو اخیرا در بازار چین و سایر بازارهای مهم چون برزیل، روسیه، آمریکای جنوبی و خاورمیانه به عنوان لوکس‌ترین محصول شرکت سازنده معرفی گردیده است.

ویژگی‌ها و مشخصات تیگو ۸ پرو

Tiggo 8 Pro یک شاسی بلند لوکس و مدرن است که با اندازه و ابعاد بزرگ و به صورت ۷ نفره به بازار ایران عرضه می‌شود که می‌تواند برای خانواده های ایرانی مورد توجه قرار گیرد. این خودرو با داشتن طول ۴۷۲۲ میلی‌متر، عرض ۱۸۶۰ میلی‌متر و ارتفاع ۱۷۴۵ میلی‌متر و فاصله دو محور ۲۷۱۰ میلی‌متر می‌تواند به عنوان یک شاسی بلند میدسایز در کلاس رقابتی هیندای سانتافه، میتسوبیشی اوت لندر و رنو کلئوس قرار بگیرد.

زبان طراحی این خودرو از آخرین و به‌روزترین متد طراحی پیروی می‌کند که حس یک شاسی بلند طراز اول را برای خریداران تداعی می‌کند. جلوپنجره خاص این خودرو  که حالت الماس‌گونه دارد جلوه و پرستیژ خاصی به آن داده است.

از امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو می‌توان به ایربگ‌های جلو، جانبی، پرده‌ای و مجموعه‌ای از امکانات ایمنی اشاره نمود. همچنین این خودرو دارای امکانات رفاهی چون دوربین ۳۶۰ درجه اچ دی است و تهویه مطبوع این خودرو دارای فیلتر ان ۹۵ م‌یباشد که از ورود ویروس به کابین خودرو جلوگیری می‌کند.

سال گذشته تنها در بازار کشور چین که تمام مدل‌ها و برندهای خودرویی جهانی به صورت آزادانه فعالیت می‌کنند تیگو ۸ موفق به فروش حدود ۱۴۰.۰۰۰ دستگاه شد که هم برای سازنده یک رکورد بزرگ بود و هم در این سگمنت قیمتی و کلاسی این تعداد فروش نمایانگر یک محصول موفق بوده است. همچنین از ابتدای عرضه تیگو ۸ تاکنون حدود ۳۰۰ هزار دستگاه از این خودرو به فروش رسیده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*