هارمونی او اس ۲.۰

تعداد دستگاه‌های مجهز به هارمونی او اس ۲.۰ از ۱۰۰ میلیون عبور کرد

هواوی می‌گوید تعداد دستگاه‌هایی که به پلتفرم هارمونی او اس ۲.۰ مجهز هستند از مرز ۱۰۰ میلیون نسخه عبور کرد. HarmonyOS 2.0 سیستم عامل اختصاصی هواوی است.

۱۰ روز قبل سیستم عامل هارمونی او اس ۲.۰ هواوی ۹۰ میلیون کاربر را به دست آورد. حالا این کمپانی در تازه‌ترین اطلاعیه خود خبر از ۱۰۰ میلیون کاربر شدن سیستم عامل جدید خودش داده است. این دستگاه‌ها ابتدا به سیستم عامل اندروید مجهز بودند، اما کاربرانشان به انتخاب خود سیستم عامل HarmonyOS را انتخاب کردند.

هواوی در حال به خدمت گرفتن آزمایش‌کنندگان نسخه بتا برای ششمین موج مهاجرت از اندروید به هارمونی او اس است. به خاطر همین به‌روزرسانی‌های آزمایشی است که تعداد کاربران HarmonyOS به مرور افزایش پیدا می‌کند. این کمپانی به هدف خودش در رسیدن تعداد دستگاه‌های مجهز به این پلتفرم به ۱۰۰ میلیون یا بیش از آن رسیده است و با موفقیت پا به سال ۲۰۲۲ می‌گذارد.

تفکیک تعداد کاربران هارمونی او اس ۲.۰

در حال حاضر مجموع دستگاه‌های دریافت کننده این سیستم عامل به ۱۰۶ میلیون نسخه رسیده است که ۷۵ میلیون نسخه آن را گوشی‌های خانواده هواوی پی ۴۰، میت ۴۰ و میت ۳۰ تشکیل می‌دهند. پرچمداران قدیمی‌تری مثل پی ۲۰ و میت ۱۰ و همینطور نوا ۵i و نوا ۴e نیز اخیراً به این فهرست اضافه شده‌اند. هواوی در حال راه اندازی یک آزمایش داخلی برای دیگر دستگاه‌های خودش است تا مدل‌های بیشتری را به آزمایش عمومی این پلتفرم اضافه کند.

در نظر داشته باشید که ۱۰۰ میلیون کاربر تعداد تنها دستگاه‌هایی است که به پلتفرم هواوی به‌روزرسانی شده‌اند. در اینجا گوشی‌های جدید، تبلت‌ها و ساعت‌های هوشمند جدیدی نیز وارد بازار شده‌اند که از ابتدا به این پلتفرم مجهز بوده‌اند. همچنین دیگر دستگاه‌های هوشمند و گجت‌های اینترنت اشیا و همینطور پرینتر لیزری جدید هواوی نیز از هارمونی او اس بهره می‌برند.

هارمونی او اس ۲.۰ بیشتر از آن که یک سیستم عامل باشد، یک پلتفرم کامل است و یکی از دلایل اصلی توسعه آن، اطمینان پیدا کردن از اتصال آسان بین دستگاه‌های هوشمند مختلف برند هواوی است. در این بین تولیدکنندگان متفرقه نیز می‌توانند دستگاه‌هایی با سازگاری این پلتفرم را تولید کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. درود… ممنون از مطالب مفیدتون.. یه سوال داشتم چطوری میشه این نسخه ۲ از هارمونی رو نصب کرد؟؟ هیچ جایی به این مورد اشاره نکرده فقط اینکه چندین دستگاه به این سیستم مجهز شدن یا اپدیت… ممنون میشم