پایان عمر سری گلکسی نوت

سامسونگ رسما پایان عمر سری گلکسی نوت را اعلام کرد

کمپانی سامسونگ در اقدامی عجیب پایان عمر سری گلکسی نوت را رسماً تأیید کرد. در میان اخبار ناگوار پیرامون این سری اخبار خوبی نیز درباره سری S شنیده می‌شود.

عدم حضور گلکسی نوت در سال گذشته اشاره‌ای به آینده مبهم این بخش از محصولات سامسونگ و زنگ خطری برای این سری بود. در حال حاضر یکی از روسای کمپانی سامسونگ به نام TM Roh، رسماً تأیید کرده که عمر سری گلکسی نوت به پایان رسیده است.

پایان عمر سری گلکسی نوت رسماً تأیید شد

البته تمام اخباری که پیرامون این سری منتشر شده بد نیست و سامسونگ جایگزینی برای این سری تحت عنوان Galaxy S Ultra moniker عرضه خواهد کرد.

پایان عمر سری گلکسی نوت

تصمیم سامسونگ مبنی بر نابودسازی سری Galaxy Note اقدام مهم و تعجب برانگیزی بود؛ با توجه به اینکه طی سال‌های اخیر تفاوت‌های قابل توجهی میان سری گلکسی نوت و گلکسی اس وجود داشته است. علاوه بر این گوشی گلکسی نوت از قابلیت تاشویی که سامسونگ هر سال در ماه سپتامبر /آگوست رونمایی می‌کند محروم می‌شود.

این موضوع گلکسی نوت 20 و مدل اولترای آن را به آخرین نسل از سری نوت تبدیل می‌کند. نسخه اولترای این گوشی به علت مشخصات قابل توجهی که دارد همچنان آپدیت نرم افزاری را در سال جاری دریافت خواهد کرد و پشتیبانی خواهد شد. بنابراین در سال 2022 همچنان یک گزینه خوب برای خرید است.

پایان عمر سری گلکسی نوت

تفاوت‌های کاملا قابل توجهی بین مشخصات سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا و سامسونگ گلکسی اس 22 پلاس وجود دارد. سامسونگ به خوبی می‌تواند ترندهای پرچمدارش را طوری طراحی کند که تفاوت قائل شدن بین آنها آسان باشد و در نتیجه مشتری بین پیشنهادات مختلف یکی را انتخاب کند. گفتنی است که سری گلکسی اس همچنان به کاربران عادی خدمات رسانی می‌کند در حالی که مدل اولترای این اسمارت فون برای کاربران حرفه‌ای است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

 1. البته اینم اضافه کنه که
  سامسونگ رسمااا پایان سری s را اعلام کرد !
  و نام اس را به نوت تغییر داد …
  اینا چرا مغزشون برعکسه خدا

  • برعکس بهترین کار رو کرد
   بهترین مدل و گرون ترینش رو نوت کرد و باعث شد طرفداران نوت به سمت این مدل حمله کنن که همینطورم شد…فروش بی سابقه سری اس 22 امسال بخصوص نسخه فوق گرون اولترا
   پس بهترین و زیرکانه ترین سیاست رو گرفتن