تصویر یک شی‌ء ناشناس پرنده در عکس های رسمی ناسا از ماموریت آپولو !

سازمان فضایی ناسا در هفته جهانی فضا ، مجموعه ای از ۸۴۰۰ تصویر از ماموریت سفر ماه آپولو ( Apollo ) را در فلیکر منتشر کرد.پس از آن یوفولوژیست های سراسر جهان به بررسی این تصاویر پرداختند و نتیجه کار کشف مواردی شگفت انگیز بوده که هنوز هیچ توضیحی برای آن وجود ندارد.در برخی از این تصاویر یک یوفو ( UFO ، شی‌ء ناشناس پرنده ) دیده شده است !

در این تصاویر که برای اثبات اصالتشان لینک صفحه رسمی ناسا در فلیکر و وب سایت ناسا را می توانید مشاهده کنید ، یک شیء نورانی که کاملا مشخص است پدیده طبیعی نیست ، دیده می شود که محققان یوفولوژیست عقیده دارند یک یوفوی مثلثی شکل است.البته تا کنون تصاویر و ویدیوهای بسیاری از این نوع یوفو ها در فضای مجازی منتشر شده است اما هیچکدام در تصاویر رسمی سازمان فضایی ناسا نبوده است.جالب است که این پرنده ناشناس در دو تصویر جداگانه دیده شده که هرگونه شکی در مورد عدم وجود آن را رد می کند.

در تصویر اول ، یوفوی مثلثی شکل را در گوشه سمت راست بالای تصویر مشاهده خواهید کرد.برای دیدن تصاویر در ابعاد اصلی بر روی آن کلیک کنید :

Apollo-ufo-gadgetnews-2

Apollo-ufo-gadgetnews-3

Apollo-ufo-gadgetnews-1

لینک تصویر بالا در سایت رسمی ناسا

در تصویر دوم هم همان یوفوی مثلثی شکل را می توانید مشاهده کنید :

Apollo-ufo-gadgetnews-5

Apollo-ufo-gadgetnews-4

لینک تصویر بالا در صفحه فلیکر رسمی ماموریت آپولو ناسا

نظر شما در مورد این تصاویر چیست ؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۶ دیدگاه

  1. سلام ، بعید میدونم این تصاویر را ناسا منتشر کرده باشه ، یعنی ناسا که کلی دقت می کنه تصاویر یوفوها را سانسور کند ، اینقدر دقت نکرده که چنین سوتی ای نده ، عجیبه !!!

  2. ممنون از سایت خوب و خبر های جالبتون. لطفاً بیشتر از این مطالب بزارید خیلی دوست دارم درمورد ای یوفو ها و موجودات فضایی بتونم.باتسکر.

  3. یعنی از دستشون در رفته معمولا” ناسا از این کارها نمیکنه

  4. نمیدونم چرا همه فکر میکنن موجودات فضای خیلی خطر ناکن و انسانو نابود میکنن در صورتی ک اگه وجود داشته باشن امکان داره ک خیلی ضعیف تر از انسان باشن

  5. موارد جدید زیادی در مورد نجوم و فضا می دونم که کسی نمی دونه برای مثال نزدیک بی نهایت خلا بیضی شکل داریم