شکایت جدید از تسلا و ایلان ماسک به اتهام دروغ گویی و قتل

شکایت جدید از تسلا، شاید ایلان ماسک را به قتل محکوم کند + جزئیات و ویدیو

شکایت و شهادت عجیب و شرم آور مهندس سابق تسلا، احتمالا پای ایلان ماسک را به یک پرونده تصادف و قتل باز می‌کند؛ چیزی که مرد مریخی نمی‌تواند به راحتی از آن قسر در برود! در ادامه با جزئیات این پرونده همراه می‌شویم.

به نظر می‌رسد که حواشی و دادگاه‌های ایلان ماسک هیچ وقت به پایان نمی‌رسند. همین چند ماه پیش بود که مدیر عامل تسلا به علت ضعف بخاری‌ در خودروهای برقی خود تا یک قدمی دادگاه هم رفت. همچنین سیستم رانندگی خودکار تسلا هم بارها پای ایلان ماسک را به دعاوی حقوقی باز کرده است. اما این بار پای قتل، دروغگویی و نشر اطلاعات اشتباه به میان آمده و به نظر می‌رسد که ثروتمندترین فرد جهان هم به راحتی نمی‌تواند از این پرونده قسر در برود! برای اینکه بهتر در جریان شکایت جدید از ایلان ماسک قرار بگیرید، باید ویدیو زیر را تماشا کنید.

شکایت از ایلان ماسک به خاطر دروغگویی در مورد سیستم رانندگی خودکار تسلا مدل Y ، تصادف و مرگ یک انسان

داستان به سال 2016 و یکی از محبوب‌ترین ویدیوهای مربوط به «سیستم رانندگی خودکار تسلا» بازمی‌گردد. همانطور که در ویدیو مشاهده کردید، تسلا مدل Y بدون کمک انسان و فقط با «سیستم رانندگی اتوپایلوت»، مسیر منزل تا محل کار را طی می‌کند. سرنشین تسلا Model Y در طول مسیر، صرفا برای رعایت مسائل حقوقی و ایمنی در ماشین حضور دارد و روی عملکرد آن هیچ تاثیری نمی‌گذارد.

خبر بد: به گفته یکی از کارمندان سابق تسلا، تمام این ویدیو به نوعی یک شیادی به حساب می‌آید و این فیلم کاملا صحنه سازی شده است!

مهندس سابقی که در بخش «سیستم های رانندگی خودکار خودروهای تسلا» مشغول به کار بوده، در آخرین مصاحبه خود با رویترز، صحت و واقعی بودن این ویدیو را کاملا زیر سوال برده است. همچنین یکی دیگر از کارمندان ناشناس تسلا در رابطه با این ویدیو، افشاگری‌های عجیبی را انجام داده که در ادامه کار، یک مورد از آن‌ها را می‌خوانیم:

مسیر طی شده توسط شاسی بلند تسلا مدل Y در این ویدیو، کاملا از پیش تعیین شده و نقشه برداری شده بود اما با تمام این تفاسیر، «سیستم رانندگی خودکار تسلا» باز هم مرتکب اشتباه شد و یک تصادف جزئی رخ داد. همچنین ما در سال 2016، اصلا به چنین سیستمی نرسیده‌ بودیم و این فیلم تنها بخشی از برنامه‌های شرکت تسلا در آینده را نشان می‌داد؛ اما چیزی که در این ویدیو به مشتریان القا شد، کاملا با واقعیت تفاوت داشت!

تمام مسائلی که در بالا عنوان شده، در حالت عادی فقط خوراک رسانه‌ای است و شاید بر روی سهام تسلا کمی تاثیر بگذارد، اما اکنون پای یک تصادف در میان است؛ تصادفی که جان یک انسان را گرفته!

شکایت جدید از مدیرعامل و سیستم رانندگی خودکار تسلا به اتهام قتل در سال 2018

شکایت جدید از تسلا و ایلان ماسک به اتهام دروغ گویی و قتل

تصادف مرگبار تسلا مدل Y در سال 2018

والتر هوانگ (Walter Huang) نام مهندس نرم افزار ساکن کالیفرنیایی بود که طی یک تصادف در سال 2018 جان خود را از دست داد. خودرو او به گاردریل برخورد کرد و سپس در آتش سوخت (تصویر بالا). اکنون وکلای خانواده هوانگ و مهندس سابق تسلا در پی آن هستند تا با حضور در دادگاه، پای ایلان ماسک و شرکت خودروسازی تسلا را به اتهام قتل و «دادن اطلاعات نادرست» به این معرکه باز کنند.

شکایت جدید از تسلا و ایلان ماسک به اتهام دروغ گویی و قتل

گفتنی است که اطلاعات غلطی که در این ویدیو منتشر شده، در تصادف والتر هوانگ نقش مستقیمی داشته‌اند. همچنین تصادف اخیر تسلا مدل 3 در ابتدای تونل سانفرانسیسکو هم حسابی تنور این دادگاه را داغ کرده است. این تصادف که در پل سانفرانسیسکو رخ داده بود، 9 نفر را راهی بیمارستان کرد.

شکایت جدید از تسلا و ایلان ماسک به اتهام دروغ گویی و قتل

البته باید تمام جوانب داستان را در نظر بگیریم و یک طرفه قضاوت نکنیم. برای مثال تسلا مدل Y ، عنوان ایمن‌ ترین خودرو جهان در سال 2022 را از طرف موسسه ایمنی یورو انکپ کسب کرده است. همچنین تمام نمایندگی‌های خودروهای تسلا در زمان فروش اشتراک «سیستم رانندگی خودکار»، به راننده و کاربران این سیستم هشدار می‌دهند که در تمام طول رانندگی، باید حواس خود را معطوف جاده کنند و حضور راننده در پشت فرمان، کاملا الزامی است. به نظر شما ایلان ماسک و شرکت تسلا در این دادگاه برنده خواهند شد یا باز هم به مانند اکثر دادگاه‌های قبلی، با پیروزی بیرون می‌آیند؟

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*