نات کوین در کانون توجه بازار

نات کوین در کانون توجه بازار پس از پایان استخراج؛ قدم بعدی چیست؟

به‌نظر می‌رسد که نات کوین در کانون توجه بازار قرار گرفته، چرا که مهلت استخراج توکن آن از طریق بات تلگرامی تمام شده است. گام بعدی چیست؟

ساعاتی پیش کانال رسمی نات کوین در تلگرام خبر داد که استخراج این توکن تمام شده و باید منتظر مراحل بعدی بود. اندکی پس از انتشار این خبر، توسعه‌دهندگان Notcoin اخبار جدیدی پیرامون آن پست کردند که نشان از عزم جدی تیم طراح این بازی تلگرامی است.

نات کوین در کانون توجه بازار قرار دارد

دقیقا یک هفته پیش بود که تیم توسعه‌دهنده نات کوین اعلام کرد که 7 روز تا پایان استخراج زمان باقی مانده و پس از آن کاربران قادر به ماینینگ این توکن نخواهند بود. در تازه‌ترین اخبار مربوط به این توکن، قرار است راجع به لیست شدن آن در صرافی و تبدیل نات کوین کاربران به توکن NOT اطلاع کسب کنیم.

نات کوین در کانون توجه بازار

بعد از این‌که فرآیند استخراج این توکن به پایان رسید، تیم سازنده آن اعلام کردند که کاربران به‌زودی می‌توانند از طریق ربات تلگرامی که با آن به استخراج نات کوین می‌پرداختند، موجودی خود را تبدیل به رمزارز NOT کنند. همان‌طور که پیش از این انتظار می‌رفت، قرار شده توکن فوق روی شبکه تون کوین راه‌اندازی شود و دستورالعمل‌های مربوطه در اسرع وقت اعلام خواهد شد.

پیش‌تر در مطلبی جداگانه و مفصل راهنمای گام به گام پیش فروش نات کوین را شرح داده‌ایم و هم‌اکنون تیم توسعه‌دهنده خبر داده که ان اف تی‌های کاربرانی که در فرآیند پیش فروش شرکت کرده‌اند تبدیل به توکن نات کوین می‌شود. آنها همچنین اعلام کردند که با راه‌اندازی بازار پیش از عرضه می‌خواستند رفتار کاربران این توکن را بررسی کنند.

تاریخ لیست شدن نات کوین در صرافی‌ها

نات کوین در کانون توجه بازار

خبر بعدی راجع به توکن NOT مربوط می‌شود به لیست شدن آن در صرافی‌های کریپتو. در بخشی از یادداشت کانال تلگرامی این رمزارز می‌خوانیم که تیم توسعه‌دهنده در صدد است تا توکن نات کوین را در صرافی‌های ارز دیجیتال فهرست کند. آنها همچنین برای چندمین بار تأکید کردند که توکن فوق بر بستر بلاک چین TON عرضه خواهد شد.

کاربران باید بدانند که موجودی توکن‌های آنها تا زمانی که فرآیند لیست شدن در صرافی اتفاق نیفتد، در همان ربات تلگرامی قفل خواهد شد. همچنین بازار پیش از عرضه نات کوین تا قبل از لیست شدن در صرافی‌ها به قوت قبل باقی خواهد ماند. به‌نظر می‌رسد تاریخ احتمالی پذیرش این توکن در صرافی‌ها مشخص شده است.

تلگرام نات کوین در تصویری که به‌تازگی منتشر کرده، به تاریخ 20 آوریل (1 اردیبهشت ماه) اشاره داشته است. باید توجه داشت که اعلام تاریخ به‌صورت قطعی نیست و غیر مستقیم بوده، ولی به هر حال در این تصویر شمارش معکوس به تاریخ 20 آوریل اشاره می‌کند و بالای آن نوشته شده: «شمارشگر معکوس لیست شدن نات کوین». نظر شما در این‌باره چیست؟

بیشتر بخوانید:
معامله‌گران تتر بخوانند: ۱۰ کیف پول جذاب تتر که باید بشناسید ارز دیجیتال فانتوم (FTM) چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ هر آنچه باید درباره صندوق قابل معامله بیت کوین یا ETF بدانیم

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*