آخرین مطالب
22
امروز

بهترین اپراتور موبایل باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ (نتایج نظرسنجی گجت نیوز)

کاربران گجت نیوز با شرکت در نظرسنجی هفته گذشته، معیارهای خود را برای انتخاب بهترین اپراتور موبایل اعلام کردند. در ادامه، نتایج را مشاهده می‌کنید.

امروزه در سرتاسر جهان، سه عامل سرعت ارسال و دریافت اطلاعات، قیمت اینترنت و پوشش مناسب، مهمترین ویژگی‌های یک اپراتور تلفن همراه جهت بهتر بودن به حساب می‌آیند. بدون شک، این عوامل در ایران نیز مد نظر کاربران قرار گرفته و باعث می‌شود تا شرایط برای انتخاب بهترین اپراتور موبایل برای گوشی هوشمند فراهم باشد.

بر اساس نظرسنجی هفته گذشته، از نظر کاربران گجت نیوزی، «سرعت اینترنت» با نزدیک به 40 درصد آرا، مهمترین عاملی‌ست که یک اپراتور موبایل می‌بایست داشته باشد. «پوشش مناسب» با 31 درصد آرا و «قیمت و هزینه ماهیانه» نیز با 29 درصد در رتبه‌های بعدی لیست ما قرار گرفته‌اند.

بهترین اپراتور موبایل باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ (نتایج نظرسنجی گجت نیوز)

البته با مشاهده نظرات و دیدگاه‌های مطرح شده توسط کاربران، به این نتیجه می‌رسیم که اپراتوری می‌تواند لقب بهترین اپراتور موبایل را یدک بکشد که هر سه مورد را در سطح قابل قبولی پوشش دهد. قطعا سرعت بالا بدون پوشش مناسب، یا پوشش مناسب بدون در نظر گرفتن دخل و خرج کاربران، نمی‌تواند به موفقیت یک شرکت ارایه دهنده خدمات اینترنت همراه بیانجامد.

این سه مورد هر سه تاش مکمل همدیگه است. هر کدوم از اپراتورها یکی‌شو داشته باشه [و] اون دوتا دیگه [رو نداشته باشه] به درد نمیخوره.

میثم، کاربر گجت نیوز

به نظر شما، کدام‌یک از اپراتورهای فعلی تلفن همراه در ایران، توانسته هر سه معیار را با کیفیت بالایی ارایه دهد؟ دیدگاه خود را در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

۴ دیدگاه

 1. هیچ کدوم اپراتورا بدرد نمیخورن
  درحال حاضر فقط قیمت طرح مکالمه 16 تومان هر دقیقه همراه اول بدرد میخوره
  قیمت اینترنت همشون هم بسیار بالاست
  بطور متوسط ماهیانه هر گیگ بین 2000 تا 4000 تومنه
  در حالی که باید حداکثر گیگی 1000 تومان باشد
  خصوصا مشترکان پر مصرف باید اینترنت ارزان تر بگیرند اما این بازاریابی ها برای اپراتور های ایران مهم نیست.

  (1)
 2. من بعد از اینکه خط اصلیمو به رایتل ترابرد کردم طبق تجربم میتونم بگم که رایتل از اون دوتا بهتره. رایتل هم سرعتش و هم قیمتش خوبه ولی مشکل آنتن داشت که جدیدا دیگه اون مشکل رو نداره و از آنتن 2g همراه اول و ایرانسل بدون اینکه رومینگ حساب بشه استفاده میکنه و همه بسته ها و تعرفه ها حتی زمانی که زیر آنتن خود رایتل نیست به راحتی میشه ازشون استفاده کرد.

  (0)
 3. هیچکدوم هر 3 رو باهم ندارند. برای مثال ایرانسل نه قیمتش مناسبه و نه پوشش مناسب رو داره در عوض سرعتش به نسبت خوبه. همراه اول نسبت به ایرانسل پوشش خوبی داره قیمتش هم نسبت به ایرانسل خوبه(البته نسبت به ایرانسل خوبه وگرنه هیچکدوم از نظر قیمت خوب نیستند) ولی سرعتش کمی کمتره

  (4)
 4. هیچ کدوم هر سه رو ندارن، مثلا ایرانسل قیمت و سرعت رو داره ولی پوشش همراه اول رو نداره، یا همراه اول پوشش و سرعت رو داره ولی قیمت رو نداره…
  من خودم بابت همین مسئله مرددم بابت ترابرد

  (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*