سرویس های جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ

معرفی سرویس های جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ در نمایشگاه CES 2017

رسانه‌های کره‌ای صبح امروز رسما اعلام کردند که سامسونگ قصد دارد در نمایشگاه CES 2017 ماه آینده، از سرویس های جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ رونمایی کند. در اینجا قرارداد 3 سرویس جدید به امضا درآمده است که بر اساس آن از تاریخ 16 دی ماه الی 20 دی ماه به اجرا درخواهد آمد.

سرویس های جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ به واسطه پلتفرم سامسونگ اسمارت هاب (Samsung Smart Hub) ،به کاربران خود محتوایی مبتنی بر علاقه‌مندی‌هایشان را ارائه خواهد کرد. سرویس اسمارت تی وی اسپورتز (smart TV Sports)، یک سرویس ایده‌آل برای طرفداران دنیای ورزشی است که می‌تواند به کاربران اطلاعاتی در خصوص تیم فوتبال مورد علاقه‌ آن‌ها در هنگام بازی داده، بازی‌های آن‌ها را به نمایش گذاشته و همچنین نتایج زنده بازی‌ها را نیز به تصویر بکشد. تمامی این‌ها توسط کانال‌های بی‌شماری قابل دسترسی خواهند بود که توسط رابط کاربری مخصوصی، از سوی کاربران مدیریت خواهد شد.

سرویس های جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ

پشتیبانی از سرویس دهندگان بزرگی نظیر اسپاتیفای در سرویس های جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ

سرویس موسیقی، تلویزیون هوشمند شما را به ابزاری برای جستجو و پیدا کردن ترانه‌های مورد علاقه‌تان بر روی تلویزیون زنده و یا مستقیم از طریق برنامه‌های تلویزیونی تبدیل خواهد کرد. این سرویس همچنین به شما پیشنهادهایی را نیز در بخش Preview ارائه می‌کند، بنابراین کاربران می‌توانند بدون هیچ زحمتی با موزیک های جدید آشنا شده و آن‌ها را گوش دهند. به گفته‌ی سامسونگ، این سرویس، محتوای مورد نظر را از هشت همکار فعال در موسیقی به نام‌های Spotify، Napster، iHeartRadio، Deezer، Sirirus XM، Vevo، Melon و Bugs ارائه می‌کند. سرویس‌های جدید سامسونگ در ابتدا برای کاربران کشورهای فرانسه، آلمان، کره جنوبی، ایتالیا، بریتانیا و ایالات متحده در دسترس خواهند بود.

سامسونگ از زمانی که سرویس تی وی پلاس خود را در ایالات متحده راه‌اندازی کرده، این برای نخستین بار است که قصد دارد در جنوب شرقی آسیا نیز از آن رونمایی به عمل آورد. علاوه بر این، از آوریل 2017، کاربران اروپایی تلویزیون های سامسونگ نیز قادر به استفاده از سرویس های جدید تلویزیون هوشمند سامسونگ خواهند بود. این سرویس‌ها متشکل از کانال‌های مبتنی بر IP خواهند بود که بر روی محتوای باکیفیت تمرکز داشته و با استفاده از EPG (راهنمای الکتریکی برنامه‌ها)، شما را در پخش برنامه‌های مورد نظرتان یاری خواهد کرد. این بدان معناست که کاربران نیازی به منتظر ماندن جهت آغاز برنامه مورد علاقه‌شان بر روی سرویس های کابلی نخواهند داشت و می‌توانند با روشن کردن و رفتن به قسمت TV Plus، هر آنچه می‌پسندند را مشاهده کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*