بازوی رباتیک سامسونگ

نگاهی به بازوی رباتیک سامسونگ Bot Chef در CES 2020 (گجت تی وی)

بازوی رباتیک سامسونگ بات چف (Samsung Bot Chef) که در نمایشگاه CES 2020 رونمایی شد، می‌تواند نقش یک سرآشپز را ایفا کند. در ادامه با این بازوی رباتیک بیشتر آشنا می‌شوید.

شرکت سامسونگ به تازگی به طور جدی وارد صنعت رباتیک شده و در جریان نمایشگاه CES 2020 هم از یک بازوی رباتیک با نام Bot Chef رونمایی کرد که در آشپزخانه به کمک کاربر می‌آید و می‌تواند نقش یک سرآشپز حرفه‌ای را بر عهده بگیرد. این بازوها کارهای مربوط به آشپزی را انجام می‌دهند و در پختن غذا به کاربر کمک می‌کنند. برداشتن مواد غذایی از کابینت و آماده کردن انواع سالاد از جمله وظایفی است که بات چف قادر به انجام آنها است.

سامسونگ اعلام کرده این بازوی رباتیک آشپز، ربات‌هایی نیستند که فقط مخصوص خانه‌های لاکچری و افراد ثروتمند عرضه شود و قرار است در اختیار اکثر اقشار جامعه قرار بگیرد. به همین دلیل انتظار می‌رود سامسونگ قیمت مناسبی را برای آن در نظر بگیرد. البته این بازوی رباتیکی که در نمایشگاه سی ای اس دیدیم، هنوز آماده عرضه به بازار نشده و جزئیات بیشتری از آن اعلام نشده است. در ادامه ویدیویی را در گجت تی وی برای شما آماده کرده‌ایم که با مشاهده آن می‌توانید با ویژگی‌های بازوی رباتیک سامسونگ بیشتر آشنا شوید.

ویدیوی معرفی بازوی رباتیک سامسونگ

10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*