پروژه نئون سامسونگ

ظهور انسان های مصنوعی با پروژه نئون سامسونگ (گجت تی وی)

پروژه نئون سامسونگ (NEON) در جریان نمایشگاه CES 2020 رونمایی شد و در آن قرار است انسان های مصنوعی ساخته شوند. در ادامه با این پروژه جاه‌طلبانه بیشتر آشنا می‌شوید.

نمایشگاه CES 2020 در لاس وگاس، محلی برای رونمایی از جدیدترین فناوری‌ها است و شرکت سامسونگ نیز از این فرصت استفاده کرده و جزئیاتی از پروژه نئون (NEON) را اعلام کرد. این پروژه در آزمایشگاه‌های STAR در حال توسعه است و می‌تواند ساخت انسان های مصنوعی را تحقق ببخشد. در واقع در این پروژه قرار است انسان‌های مصنوعی ساخته شود که در کارهای خدماتی مانند راهنمای هتل و پذیرش استفاده می‌شوند.

در پروژه نئون سامسونگ ، شبیه‌سازی انسان‌های مصنوعی توسط هوش مصنوعی Core R3 در آزمایشگاه‌های STAR انجام می‌شود و این انسان های مصنوعی توان یادگیری، درک احساسات و به حافظه سپردن را خواهند داشت. در حال حاضر فقط چند ویدیو و اطلاعات محدود در خصوص این آواتارهای نئونی منتشر شده و در آن با نئون‌های بسیار شبیه به انسان مواجه بودیم، اما باید ببینیم آینده‌ی این پروژه چگونه پیش خواهد رفت. احتمالا در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری درباره پروژه جدید و بلندپروازانه سامسونگ خواهیم شنید.

در ادامه می‌توانید ویدیوی پروژه نئون سامسونگ که در نمایشگاه CES 2020 سروصدای زیادی به پا کرد را در گجت تی وی مشاهده کنید و اطلاعات بیشتری در این رابطه دریافت کنید.

ویدیوی پروژه نئون سامسونگ

۱۰ مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۵ دیدگاه

  1. گجت جان تا وقتی اطلاعات کامل از این پروژه بیرون ندادن پست در موردش نزار تا حالا هرچی گذاشتی ناقصه هیچی هم مشخص نیس حتی مشخص نیس این ادمایی که نشون میده واقعی هستن یا رباتن .

  2. این توان درک احساسات داشتنشون خیلی واسم جالب بود

  3. میشه با این پروژه ی شوهر دلخواه واسه منم تولید کنند؟