سامسونگ گلکسی بلوم

گلکسی بلوم (Galaxy Bloom) نام گلکسی فولد ۲ خواهد بود

مقامات سامسونگ تایید کردند  گوشی منعطف جدید کمپانی که آن را به اسم گلکسی فولد ۲ می‌شناختیم، با نام گلکسی بلوم (Galaxy Bloom) عرضه خواهد شد. پرچمداران بعدی سری S هم گلکسی اس ۲۰ نام دارند.

سامسونگ در نمایشگاه CES 2020 مانند سال‌های قبل، نشست محرمانه‌ای با حضور برخی از شرکا و مشتریان خود داشت. ظاهرا «دی جی کو» رئیس بخش موبایل کمپانی، در این مراسم نام گلکسی بلوم را فاش کرد؛ دستگاهی که تصور می‌شد گلکسی فولد ۲ نام داشته باشد. حتی یکی از حاضرین در نشست برای اثبات این ادعا، تصویری را شکار کرده است که اسم گوشی را نشان می‌دهد.

سامسونگ گلکسی بلوم

جالب اینکه سامسونگ برای فروش حداکثری این محصول، بانوان ۲۰ تا ۳۰ ساله را هدف گرفته؛ چیزی که در طراحی دستگاه نیز می‌توانیم ببینیم. ظاهرا این طراحی، برگرفته از کرم پودر آرایشی لانکوم است!

سامسونگ گلکسی بلوم

طبق گزارش‌های اخیر، جانشین گلکسی فولد فاقد پوشش پلاستیکی روی نمایشگر خود خواهد بود؛ در عوض، یک لایه بسیار نازک شیشه‌ای خواهد داشت. توانایی فیلم‌برداری ۸K را هم به سامسونگ گلکسی بلوم نسبت داده‌اند. همچنین گفته می‌شود این گوشی تاشو در نسخه‌های ۴G و ۵G عرضه خواهد شد.

اما دیگر اطلاعاتی که از این مراسم به بیرون درز کرده، نام پرچمداران جدید سری S است. ظاهرا سامسونگ با تغییر رویه، آن‌ها را گلکسی اس ۲۰، گلکسی S20 پلاس و گلکسی اس ۲۰ اولترا نام‌گذاری کرده؛ تاریخ برگزاری مراسم رونمایی هم که ۲۲ بهمن (۱۱ فوریه) است.

درباره گلکسی اس ۲۰ اولترا، شایعاتی از دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی و بزرگ‌نمایی ۱۰۰ برابری آن شنیده می‌شود. البته هر سه مدل، توانایی فیلم‌برداری ۸K خواهند داشت.

۱۰ مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*