تلگرام 6.3

نسخه بتا آپدیت تلگرام ۶.۳ با امکان قرار دادن ویدیو به جای عکس پروفایل منتشر شد

تلگرام ۶.۳ بتا منتشر شد. در این نسخه از Telegram شما می‌توانید به جای عکس پروفایل، ویدیو قرار بدهید. در ادامه با ویژگی‌های آپدیت جدید تلگرام آشنا می‌شوید.

به نظر می‌رسد ویژگی مورد انتظار تماس ویدیویی تلگرام فقط یک قدم تا راه اندازی فاصله دارد، زیرا در حال حاضر این قابلیت برای نسخه بتای جدید روی سیستم عامل آی او اس وارد شده است. در نسخه بتا آپدیت جدید تلگرام یعنی Telegram 6.3 ویژگی‌های جذابی به این اپلیکیشن پیام رسان اضافه شده که یکی از جالب‌ترین آنها، امکان قرار دادن ویدیو به جای عکس پروفایل است. برخی کاربران، این قابلیت را با نام استوری تلگرام معرفی کرده‌اند. البته این ویژگی جدید تلگرام تفاوت‌هایی با استوری اینستاگرام دارد؛ به عنوان مثال استوری اینستاگرام پس از ۲۴ ساعت حذف می‌شود، اما این محدودیت زمانی در قرار دادن ویدیو در پروفایل تلگرام وجود ندارد.

سایر ویژگی‌های جدید آپدیت تلگرام ۶.۳

از ویژگی‌های جدید دیگر تلگرام ۶.۳ می‌توان به بهبود نحوه تعامل بین کاربران و حتی کانال‌ها اشاره کرد. شما حتی می‌توانید فاصله افرادی که با شما در ارتباط هستند را ببینید و عملکرد قسمت افراد نزدیک، ارتقا پیدا کرده است. علاوه بر آن، محدودیت حجمی ارسال فایل‌ها به ۲ گیگابایت افزایش پیدا کرد. امکان رویت نوع فایل ارسالی در گفتگو‌ها از منوی اصلی چت، ارائه آمار عملکرد گروه‌ها و امکان کراپ کردن یا چرخاندن ویدیوها در ویرایشگر مدیا از دیگر قابلیت‌های جدید این نسخه از تلگرام محسوب می‌شوند.

همانطور که گفته شد در حال حاضر نسخه بتا Telegram 6.3 برای برخی کاربران منتشر شده و به زودی نسخه رسمی این آپدیت جدید تلگرام در دسترس همه کاربران قرار خواهد گرفت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. وای این قابلیت و نظر بسیار جذاب میاد یه چیزی شبیه استوری های تلگرام که در پروف
    قرار می گیرد و به نظرم یکی از قابلیت های جذاب می باشد