جنسیس G70 مدل 2022

قیمت و مشخصات جنسیس G70 مدل ۲۰۲۲ اعلام شد

قیمت و مشخصات جنسیس G70 مدل ۲۰۲۲ اعلام شد. جنسیس G70 به عنوان سدان پرچمدار هیوندای در تابستان سال جاری به بازار عرضه خواهد شد.

جنسیس به عنوان زیربرند لوکس شرکت کره‌ای هیوندای اخیرا از جنسیس G70 فیس لیفت پرده برداشت و اکنون مشتریان می‌توانند این سدان پرچمدار را خریداری کنند. برای جنسیس G70 مدل ۲۰۲۲ قیمت پایه ۳۷ هزار و ۵۲۵ دلار در نظر گرفته شده است که مشتریان با پرداخت چنین هزینه‌ای به یک خودرو با تجهیزات استاندارد متعدد در کنار سرویس‌های نگهداری رایگان و به‌روزرسانی رایگان نقشه برخوردار خواهند شد.

مشخصات جنسیس G70 مدل ۲۰۲۲

جنسیس G70 مدل 2022

مدل پایه جنسیس G70 جدید از یک موتور ۲ لیتری توربو، گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک و انتقال نیرو به چرخ‌های عقب بهره می‌برد. ارزان‌ترین مدل چهار چرخ محرک این سدان پرچمدار کره‌ای نیز حدود ۳۹ هزار و ۶۲۵ دلار قیمت دارد و برای آن یک موتور ۲ لیتری توربو در نظر گرفته شده است.

جنسیس G70 مدل 2022

مشتریان برای برخورداری از موتور بزرگ‌تر ۶ سیلندر ۳.۳ لیتر می‌بایست حدود ۴۲ هزار و ۱۰۰ دلار هزینه کنند. گران‌ترین نسخه جنسیس G70 فیس لیفت نیز حدود ۵۴ هزار و ۵۰۰ دار قیمت دارد که از نوع لانچ ادیشن بوده و از موتور ۳.۳ لیتری توربو و سیستم چهار چرخ محرک بهره می‌برد. در تصویر زیر قیمت سایر نسخه‌های این سدان کره‌ای را مشاهده می‌کنید:

جنسیس G70 مدل 2022

جنسیس G70 نسخه فیس لیفت از لحاظ ظاهری و سطح تکنولوژی ارتقا پیدا کرده است. حالت رانندگی اسپرت پلاس جدید یکی از تغییرات مهم این خودرو محسوب می‌شود که عملکرد پیشرانه و گیربکس را جذاب‌تر خواهد کرد. مشتریان می‌توانند برای این خودرو موتور ۶ سیلندر با سیستم سوپاپ اگزوز متغیر را سفارش دهند تا صدای تولیدی بسیار دلنشین باشد. همچنین تمام مدل‌های این سدان به شکل استاندارد به نمایشگر مولتی‌مدیای ۱۰.۲۵ اینچی مجهز شده‌اند.

جنسیس G70 مدل 2022

مارک دل روسو، مدیرعامل جنسیس آمریکا اعلام کرد جنسیس G70 مدل ۲۰۲۲ بازطراحی شده دینامیک‌ترین محصول تاریخ هیوندای محسوب می‌شود. وی افزود ما این خودرو را با طراحی جدید و پرفورمنس بهبود پیدا کرده در تابستان جاری به بازار عرضه خواهیم کرد.