هواوی میت ۵۰ - Huawei Mate 50

هواوی میت 50 احتمالا با پشتیبانی از «حالت اضطراری» به بازار بیاید

هواوی میت 50 – Huawei Mate 50 با حالت کارآمد «اضطراری» عرضه می‌شود. در ادامه شیوه عملکرد این قابلیت روی این گوشی چینی جدید را توضیح می‌دهیم.

بنا به گزارش‌ها سری گوشی هواوی میت 50 که جانشین میت 40 به حساب می‌آید، 7 سپتامبر (16 شهریور) معرفی خواهد شد. این سری گوشی شامل سه نسخه استاندارد، پرو و RS Porsche می‌شود. هواوی همچنین اخیراً از سیستم عامل HarmonyOS 3.0 را با قابلیت‌های جدید فراوان رونمایی کرده است.

هواوی میت ۵۰ - Huawei Mate 50

به گفته یک بلاگر چینی، هواوی میت 50 از سیستم عامل HarmonyOS 3.0 و یک «حالت اضطراری» برخوردار خواهد بود. این حالت همان‌طور که از نامش بر می‌آید، این اجازه را به کاربر می‌دهد تا در وضعیت اضطراری یک سری کارهای مشخص را انجام بدهد. به عنوان مثال، کاربر حتی در صورت اتمام شارژ باتری می‌تواند تماس بگیرد، پیام متنی ارسال کند و کد لوکیشن را اسکن کند. در حال حاضر مشخص نیست که این حالت دقیقاً به چه شکلی پیاده‌سازی خواهد شد. احتمالاً گوشی کمی از شارژ باتری را حفظ می‌کند.

این بلاگر همچنین به این نکته اشاره کرده است که نسخه استاندارد هواوی میت 50 به اسنپدراگون 8 نسل 1، جدیدترین چیپست کوالکام مجهز خواهد بود. این درحالی است که پیش‌تر گفته می‌شد این گوشی چینی از چیپست اسنپدراگون 888 نسخه 4G بهره می‌برد. گذشته از این، انتظار می‌رود نسخه‌های پرو و RS Porsche با چیپست کایرین 9000S عرضه شوند.

هواوی میت ۵۰ - Huawei Mate 50

در خصوص سیستم عامل HarmonyOS 3.0 باید گفت که یک ویجت کارت یونیورسال، قابلیت هایپرترمینال، ارتقای عملکرد و بهبود امنیت و حریم شخصی را با خود به دنبال می‌آورد. از اینجا می‌توانید درباره مهم‌ترین و برجسته‌ترین تغییرات این نسخه جدید نسبت به نسخه 2.0 مطالعه کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*