آخرین مطالب
0
امروز
جشنواره نوروزی سامسونگ

با خرید تلویزیون در جشنواره نوروزی سامسونگ ، یک ساندبار هدیه بگیرید

تب و تاب خرید اقلام جدید برای منزل در کنار غبارروبی از خانه‌ها با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و فرا رسیدن ایام نوروز افزایش یافته است. شرکت‌های مختلف نیز در همین راستا، جشنواره‌های فروش فوق‌العاده خود را برای روزهای آخر سال آغاز کرده‌اند و در این میان، قیمت‌های عجیب و شگفت‌انگیزی به چشم می‌خورند. یکی از این جشنواره‌ها که نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرد، جشنواره نوروزی سامسونگ برای فروش محصولات صوتی و تصویری است.

سامسونگ امسال نیز سورپرایز جدیدی برای مصرف‌کنندگان ارائه کرده و به ازای خرید یک دستگاه تلویزیون، یک دستگاه ساندبار که نسل جدید سینمای خانگی است را به مشتریان هدیه می‌دهد.

جشنواره نوروزی سامسونگبا نگاهی به مدل‌ها و سایزهای تلویزیون موجود در جشنواره نوروزی سامسونگ ، به راحتی می‌توان مشاهده کرد که چیدمان جشنواره به شکلی متنوع و جهت برآورده کردن خواسته تمامی اقشار و گروه‌های سنی جامعه در نظر گرفته شده است. از تلویزیون ‌های تمام اچ‌ دی (FHD) با سایز 49 اینچ تا تلویزیون ‌های نسل جدید 88 اینچی کوانتوم دات SUHD، همه و همه در لیست این جشنواره جای دارند. در میان اقلام این جشنواره، تلویزیون‌‌هایی با کیفیت تصویر فول اچ دی، UHD و SUHD دیده می‌شود و انواع مختلف صفحه نمایش که شامل دو نوع منحنی (Curved) و تخت است، نیز ارائه شده است. این نکته که امسال سامسونگ با ارائه جشنواره زمستانه، دست به کاری کم‌نظیر زده را می‌توان از ارزش هدیه‌های موجود در جشنواره به سادگی متوجه شد؛ برای مثال، سینمای خانگی هدیه‌ای که برای تلویزیون 88 اینچ SUHD سامسونگ در نظر گرفته شده است، ارزشی بالغ بر 6 میلیون تومان دارد. این میزان تخفیف و هدیه برای خرید یک تلویزیون در نوع خود کم‌نظیر است.

ارزش بالای هدایا و تنوع مدل‌ تلویزیون‌ها در جشنواره نوروزی سامسونگ

از ویژگی‌های منحصربه‌فرد جشنواره نوروزی سامسونگ در زمستان 95 می‌توان به ارزش بالای هدایا، تنوع سایز و مدل تلویزیون‌ها و تنوع در شکل هدیه اشاره کرد. امسال شرکت سامسونگ علاوه بر ارائه هدایای ارزشمند، انواع مختلفی از هدایا را ارائه کرده است که با این وجود مشتری با اشکال مختلفی از هدیه و تخفیف روبرو است، برخی مدل‌ها دارای تخفیف نقدی هستند، برخی دارای هدیه ساندبار و برخی هم همراه با هدیه سینمای خانگی به فروش می‌رسند. لازم به ذکر است، ارزش ساندبارهای اهدایی در این جشنواره صوتی و تصویری، حداقل حدود یک میلیون تومان و در برخی مدل‌ها به حدود سه میلیون تومان نیز می‌رسد.

در این جشنواره 19 تلویزیون به چشم می‌خورد که از این میان 4 تلویزیون فول اچ دی، 8 مدل تلویزیون UHD یا 4K و 7 مدل نیز تلویزیون SUHD هستند. همچنین از لحاظ شکل صفحه نمایش 10 تلویزیون دارای صفحه نمایش منحنی (Curved) هستند و 9 تلویزیون دیگر صفحه نمایش تخت دارند.

جشنواره نوروزی سامسونگجشنواره نوروزی سامسونگ از اواخر دی ماه سال جاری آغاز شده است و طبق اعلام این شرکت برای مدت محدود ادامه خواهد داشت. شاید در چند سال اخیر بتوان این شرایط خرید تلویزیون را یکی از بهترین فرصت‌ها برای خرید تلویزیون با قیمت و مدل مناسب دانست.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*