آخرین مطالب
0
امروز
هواوی P11

نام تجاری هواوی P11 به ثبت رسید

نام تجاری هواوی P11 توسط این گوشی‌ساز چینی به ثبت رسید. پیش از این نام هواوی P20 به ثبت رسیده بود و به همین دلیل پرچمدار 2018 شرکت را با همین نام می‌شناختیم. اما در نهایت بین هواوی پی 11 و پی 20 کدام یک نام پرچمدار آتی سری P خواهد بود؟

با نزدیک شدن به زمان معرفی پرچمداران جدید، نه تنها درباره مشخصات فنی آن‌ها، بلکه درباره نامشان نیز با شک و تردید رو به رو می‌شویم. بزرگترین گوشی‌ساز چینی چندی پیش نام تجاری هواوی P20 را به ثبت رساند، به همین دلیل تصور کردیم نام پرچمدار جدید این شرکت از سری P به عنوان جانشین P10، همین مورد خواهد بود. با این حال هنوز درباره نحوه نام‌گذاری آن شک داشتیم. اکنون که نام تجاری هواوی P11 نیز به ثبت رسیده است، بیش از پیش سردرگم شده‌ایم!

این نام در کشورهای ایالات متحده آمریکا، انگلستان، تایوان، هنگ کنگ و دیگر کشورها به ثبت رسیده است. این در حالی است که نام تجاری هواوی پی 20 مدتی قبل تنها در آمریکا ثبت شده بود. این موضوع نشان می‌دهد پرچمدار جدید هواوی به احتمال بسیار زیاد هواوی پی 11 نام خواهد گرفت.

هواوی P11

نام پرچمدار آتی این شرکت چینی به احتمال زیاد هواوی P11 است

این گوشی‌ساز در حال آماده‌سازی صفحاتی پیرامون دو گوشی هواوی P11 و P12 در وب سایت خود است که نشان می‌دهد شرکت قصد ندارد در نحوه نام‌گذاری پرچمداران سری P جهشی داشته باشد. البته مشاهده نام هواوی P12 لزوما به این معنی نیست که این گوشی در راه کنگره جهانی موبایل سال جاری است و احتمالا در نمایشگاه MWC 2019 شاهد رونمایی آن خواهیم بود. اکنون می‌توانیم با قطعیت بیشتری جدیدترین پرچمدار را هواوی پی 11 خطاب کنیم.

۳ دیدگاه

 1. اسم عشق بعدی ثبت شده ببینیم اون دیگکه چیکار میکنه

  (0)
 2. خخ شایدم بخواد دهتا گوشی ازp11تا p20معرفی کنه
  از هواوای چیزی بعید نیست

  (0)
 3. این گوشی شاهکار میشه

  عشقه هوآوی و P11

  (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*