آخرین مطالب
4
امروز
مشکل جدید آیفون 10

مشکل جدید آیفون 10 از دریافت تماس جلوگیری می‌کند

یک مشکل جدید آیفون 10 اپل صدای صدها نفر از کاربران این گوشی را درآورده است. اپل بعد از افزایش اعتراضات، در پی یافتن دلیل این مشکل آیفون ایکس است. عدم دریافت تماس در آیفون 10 رفته رفته ممکن است تبدیل به معضلی جدی شود.

تعداد کاربرانی که از یک مشکل جدید آیفون 10 در حال گلایه هستند در حال افزایش است. این گوشی موبایل، قابلیت‌های فوق‌العاده پیشرفته‌ای داشته و به همین دلیل همانند دیگری گوشی های هوشمند پیشرفته، قابلیت برقراری و دریافت تماس در آن گم شده است! با این حال به گزارش تعدادی از کاربران، آن‌ها قادر به استفاده از آیفون ایکس به عنوان یک گوشی موبایل نیستند! به طور دقیق، برخی کاربران در برخی مواقع نمی‌توانند به تماس‌هایی که با آن‌ها گرفته می‌شود پاسخ بدهند.

تاکنون 800 کاربر مشکل جدید آیفون 10 را گزارش داده‌اند

این مشکل جدید آیفون 10 از آنجایی بروز کرده که نمایشگر گوشی با اختلاف 6 الی 10 ثانیه‌ای بعد از دریافت تماس روشن می‌شود. به همین دلیل کاربر قادر به مشاهده و لمس دکمه‌های دریافت و یا رد تماس نیست. در حالی که کاربر دریافت‌کننده تماس در حال سر و کله زدن با گوشی است، شخص تماس‌گیرنده احتمالا تصور می‌کند این فرد نسبت به تماس وی بی‌اعتنا است! تا روز چهارم فوریه (پانزده بهمن)، نزدیک به 800 کاربر این مشکل آیفون 10 را در انجمن وب سایت اپل گزارش داده‌اند. مشکل جدید پرچمدار اپل با عنوان “Incoming Call Bug” (باگ تماس‌ دریافتی)، برای نخستین مرتبه در آخرین ماه سال 2017 (دو ماه پیش) رویت شد. متاسفانه ریست نرم افزاری گوشی نیز مشکل را برطرف نمی‌کند.

بر اساس گزارش The Financial Times، اپل در حال تلاش برای یافتن دلیل بروز مشکل است، اما در حال حاضر نمی‌تواند اظهار نظری پیرامون علت آن داشته باشد. خوشبختانه این مشکل کاربران آن‌چنان زیادی را درگیر نکرده و اپل از گسترده شدن آن جلوگیری کرده است.

۴ دیدگاه

 1. ایفون ینی گند میزنه هر روز هر روز بابا یه روز به خودت استراحت بده لامصببب

  (-2)
 2. یعنی هر روز که گجت نیوز چک می کنم آیفون یه دست گل جدید به آب داده :))))

  (0)
 3. ۸۰۰ نفرشون ادمای سامسونو هاوایی هستن

  (-5)
 4. اینم ختما مخالف شعونات اخلاقیه

  (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*