آخرین مطالب
3
امروز
گوشی میت ایکس هواوی

آیا امسال شاهد معرفی گوشی میت ایکس هواوی خواهیم بود؟

نام تجاری “Mate X” توسط نماینده هواوی در انگلستان ثبت شد. آیا سرانجام امسال شاهد معرفی گوشی میت ایکس هواوی به عنوان پرچمدار جدید این شرکت خواهیم بود؟

اکتبر سال گذشته بود که هواوی به صورت رسمی از محصولات سری میت 10 رونمایی کرد. اگرچه این تلفن های هوشمند با استقبال بسیار خوب کاربران رو به رو شدند، اما در نهایت این اتفاقات با انتشار شایعاتی در رابطه با میت X به پایان رسید. بعد از گذشت چند ماه، حالا دوباره این نام طی درخواستی در اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا (EUIPO) رویت شده و مدیران، آن را در دسته گوشی های هوشمند طبقه‌بندی کرده‌اند.

گوشی میت ایکس هواوی

ثبت نام تجاری Mate X توسط این کمپانی چینی و استفاده از آن برای مصولات آینده خود، تصمیمی غافلگیرکننده است چرا که عدد لاتین 10، X بوده و پرچمداران فعلی آنها با نام میت 10 به فروش می‌رسد. از طرفی، ممکن است این اسم به خاطر نسخه‌ای اختصاصی یا جدید از فبلت Huawei ثبت شده باشد. همچنین این احتمال وجود دارد که هواوی با این کار بخواهد از خود در برابر رقبایی که تلاش دارند با استفاده از نام‌های مشابه محصولات خود را به فروش برسانند، محافظت کند.

اگرچه فعلا عرضه گوشی میت ایکس هواوی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، ولی این کمپانی پیش‌تر از “X” در یکی دیگر از محصولات خود با نام میت بوک ایکس که برای رقابت با مک بوک اپل طراحی شده بود، استفاده کرده است.

۸ دیدگاه

 1. خدا کنه امسال بدش تا بتونیم بخرمیش وگرنه سال دیگه دلار میشه ده هزار تومن

  (1)
 2. من که منتظرم ببینم چی میده بیرون

  (-1)
 3. من که نیستم شما رو نمیدونم هواوی چینی هم واسه ما ادم شده

  (-1)
 4. بنظر منم هواوی تا سال اینده دنبالش نمیره

  (1)
 5. دیگه بیشتر از این میخواد سوپرایزمون کنه

  (1)
 6. گوشی چینی احتمالا پایین رده بزنه شایدم میان رده هرچند پرچم دارشم تاب رقابت با الجی رو نداره

  (-6)
 7. بنظر من برای 2019 معرفی میشه در حال حاضر زیاد اسم داره هواوی که روش کار کنه

  (2)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*