آخرین مطالب
0
امروز
دوربین سه گانه هواوی P20

تیزرهای تبلیغاتی دوربین سه گانه هواوی P20 منتشر شد

وجود دوربین سه گانه هواوی P20 مرتبه‌ای دیگر تایید شد. در ویدیوهای جدیدی که از هواوی پی 20 (Huawei P20) منتشر شده است شاهد تاکید بر توانایی‌های دوربین پرچمدار سال 2018 هواوی هستیم.

هواوی نخستین پرچمدار خود در سال 2018 را در روز بیست و هفتم مارس (هفتم فروردین) طی برگزاری رویدادی در شهر پاریس معرفی خواهد کرد. در دو ویدیوی تبلیغاتی که درباره هواوی پی 20 به تازگی منتشر شده است شاهد تاکید سازنده بر روی توانایی‌های این گوشی در بخش عکاسی و فیلم برداری هستیم. به عبارت دیگر اکنون شرکت وجود دوربین سه گانه هواوی P20 را به نحوی تایید می‌کند.

یکی از ویدیوها «روشن‌تر ببین» (See Brighter) نام داشته و توانایی دوربین هواوی پی 20 به منظور ثبت عکس در زمان عدم وجود نور طبیعی کافی و تاریک بودن هوا را به نمایش می‌گذارد. ویدیوی دیگر «نزدیکتر ببین» (See Closer) نام داشته و همانطور که از نامش پیداست، به توانایی دوربین از نظر بزرگنمایی اشیا اشاره می‌کند.

در این ویدیو، یک فرد عکاس را مشاهده می‌کنیم که مجبور است برای موقعیت‌ها و منظره‌های مختلف، دوربین‌های گوناگونی را به همراه لنزهای متفاوت با خود حمل کند، در حالی که مالک پرچمدار جدید بزرگترین گوشی‌ساز چینی به لطف دوربین سه گانه هواوی P20 می‌تواند خیلی راحت همان منظره‌ها را ثبت کند.

نگاهی بر دوربین سه گانه هواوی P20

 

۳ دیدگاه

 1. خخخ
  والا رتیل انقد چشم نداره ک این دوربین داره

  (1)
 2. قیمت P20 احتمالا 600-650 دلار (بر اساس شایعات 620 دلار) هست، گوشی خیلی خوبیه با این قیمت ولی این مورد در نظر بگیرید صفحه نمایشش در مقایسه با سایر پرچمدارها خیلی ضعیف تره!

  یه تصوری بین ایرانی ها شکل گرفته که هوآوی میاد یه گوشی 900-850 دلاری میده 650 دلار D: نه عزیزان! اینطوری نیست و این گوشی مثلا اگر برند دیگری بود (بجز آیفون) 700 دلار قیمت می خورد نه بیشتر! پرچمدار اصلی هوآوی میت 20 پرو هست که 900 دلاره….

  (0)
 3. نسخه لایتش فقط پولم می رسه بخرم D: شبیه آیفون شده نسخه لایتی که با یه اسم دیگه تو چین دیده شده! البته ممکن توی بازارهای جهانی یکم تغییر بدن قیافه ش… ممکنه!

  (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*