آخرین مطالب
0
امروز

سامسونگ، گلکسی S7 را احتمالا ژانویه ۲۰۱۶ رونمایی و در فوریه راهی بازار خواهد کرد

به تازگی برخی منابع کره ای از رونمایی زود هنگام پرچم دار جدید سامسونگ یا همان گلکسی اس ۷ خبر می دهند.بر اساس این شایعات ، سامسونگ در ساخت Galaxy S7 از روش توسعه سریع موسوم به agile development استفاده خواهد کرد که با استفاده از این روش دو ماه در زمان مورد نیاز برای تولید این گوشی صرفه جویی خواهد شد.بر همین اساس گفته می شود که سامسونگ ، گلکسی S7 را احتمالا ژانویه ۲۰۱۶ رونمایی و در فوریه راهی بازار خواهد کرد.

دو محصول قبلی سامسونگ ، Galaxy S5 و Galaxy S6 در کنگره جهانی موبایل در بارسلونا ( MWC ) معرفی شدند. این مراسم هر ساله در ماه فوریه یا اوایل می برگزار می شود. این دو کهکشانی سپس در ماه آوریل به بازار راه یافتند. گرچه روند معرفی محصولات سامسونگ در دوسال گذشته قابل پیش بینی بوده ، رونمایی زودهنگام Galaxy Note 5 ممکن است به معنی تغییراتی در زمانبندی سامسونگ در رونمایی از مجصولاتش باشد.

بنا بر شایعات، گلکسی S7 به یکی از دو تراشه اسنپدراگون ۸۲۰ یا اگزینوس M1/8890 مجهز خواهد بود. همچنین اخبار تایید نشده ای از این حکایت دارد که S7 در دو مدل استاندارد و با نمایشگر منحنی و یک نسخه فبلت ارایه خواهد شد.

منبع : phonearena

 

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*