ربات واکر

با ربات واکر در نمایشگاه CES 2020 آشنا شوید (گجت تی وی)

ربات واکر (Walker) محصولی از شرکت چینی Ubtech است که در نمایشگاه CES 2020 به نمایش درآمد. در ادامه با مشاهده یک ویدیو، با این ربات انسان نما بیشتر آشنا می‌شوید.

نسخه جدید ربات انسان‌نمای شرکت Ubtech با نام Walker در نمایشگاه CES 2020 در لاس وگاس معرفی شد. شرکت چینی یو بی تک در سال گذشته نیز ربات واکر را به نمایشگاه CES آورده بود و حالا امسال شاهد رونمایی از مدل به‌روزرسانی شده این ربات بامزه و جالب هستیم. حالا ربات Walker قابلیت‌های جدیدی دارد و می‌تواند سریع‌تر راه برود و اشیای سنگین‌تری را بلند کند. سنسورهای نوری در سراسر بدن این ربات قرار گرفته و 36 محرک با عملکرد بالا در اندام‌های آن تعبیه شده است.

در نتیجه آموزش هوش مصنوعی در سخت افزار اصلی این ربات انسان نما، نرم افزار واکر هم به روز شده و حالا خیلی باهوش‌تر و توانمندتر از قبل شده است. قدرت حفظ تعادل Walker نیز بیشتر شده و حتی می‌تواند حرکات یوگایی را انجام بدهد که انجام دادن آن برای انسان‌ها بسیار سخت است.  تاکنون شرکت ubtech جزئیاتی در مورد قیمت و زمان عرضه این ربات اعلام نکرده و شاید در نمایشگاه CES سال آینده شاهد معرفی نسل جدیدی از واکر باشیم و اطلاعات جدیدتری را در مورد آن دریافت کنیم.

در ادامه با مشاهده ویدیوی زیر در گجت تی وی می‌توانید با ربات Walker که در نمایشگاه سی ای اس رونمایی شده، بیشتر آشنا شوید.

ویدیوی معرفی ربات واکر Ubtech

10 مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*