آخرین مطالب
22
امروز
ال جی ظاهر جدید رابط کاربری UX 6.0 خود را به نمایش می‌گذارد

امکانات جدید رابط کاربری UX 6.0 برای ال جی جی 6 به نمایش درآمد

ال جی به طور رسمی تایید کرده است که پرچمدار جدید این کمپانی یعنی ال جی جی 6 (LG G6) قرار است از ظاهر جدید رابط کاربری UX 6.0 برخوردار شود. این اتفاق که برای اولین بار در تلفن های همراه هوشمند این برند کره‌ای رخ می‌دهد، به طور کامل بهینه شده است و طراحی آن به شکلی کاملا اختصاصی صورت گرفته است که کاربران بتوانند از تمام قابلیت‌های جذاب نمایشگر ۵.۷ اینچی کواد اچ دی پلاس این محصول که ال جی نام آن را FullVision گذاشته است، بهره ببرند.

نمایشگر ال جی جی 6 قرار است از نسبت تصویر ۱۸:۹ برخوردار شود که به گفته‌ی کمپانی سازنده، این نسبت کار را برای استفاده از قابلیت‌های مالتی تسکینگ و کار همزمان با چند برنامه آسان می‌کند. اخیرا در یک کنفرانس خبری، مسئولان این کمپانی به طور رسمی درباره‌ی نمایشگر ال جی جی 6 و نسبت تصویر منحصر‌به‌فرد آن توضیح داده‌اند:

ال جی جی 6 از قابلیت‌های گسترده‌ی نسبت تصویر ۱۸:۹ به چندین شکل مختلف بهره خواهد برد. محیط پاسخگویی به تماس را در کنار اپلیکیشن تقویم باز کنید و یا از نرم افزار گالری تصاویر در کنار نرم افزار پیام‌رسانی خود استفاده نمایید. چندین تصویر مربعی می‌توانند به شکل کاشی در کنار هم قرار بگیرند و یک والپیپر ترکیبی را بر روی لاک اسکرین تشکیل دهند.

در یک طرف صفحه به نوشتن یادداشت بپردازید، در حالی که در طرف دیگر می‌توانید به جستجوی وب بپردازید. هنگامی که در نرم افزار تقویم هستید، گوشی ال جی جی 6 خود را به شکل افقی در دست خود بگیرید تا تقویم در سمت چپ صفحه به نمایش دربیاید و جزییات و برنامه‌ی روزهای مختلف را بتوانید به طور کامل در سمت راست نمایشگر مشاهده کنید. تعداد حالت‌های متنوعی که می‌توانید از نسبت نمایشگر [و قابلیت‌های مالتی تسکینگ نمایشگر این گوشی] استفاده کنید، کاملا بی‌انتها خواهد بود.

امکانات جدید رابط کاربری UX 6.0 برای دوربین ال جی جی 6

ال جی ظاهر جدید رابط کاربری UX 6.0 خود را به نمایش می‌گذارد

در ادامه‌ی بررسی قابلیت‌های جدید رابط کاربری UX 6.0 ، ال جی توضیح می‌دهد که در اسمارت فون جدید این برند کره‌ای میتوانید همزمان عکس بگیرید و در همان محیط به بررسی عکس گرفته شده بپردازید. قابلیت جدیدی تحت عنوان Square Camera در دوربین این گوشی وجود خواهد داشت که صفحه را به دو مربع مساوی تقسیم می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد که در یکی از طرفین، به ثبت تصویر با نسبت ۱:۱ بپردازد. در حالی که سمت دیگر برای بررسی و مدیریت دقیق آن تصویر، در دسترس خواهد بود.

همچنین حالت دیگری در دوربین تعبیه شده است تحت عنوان Food Mode که برای عکس‌برداری از غذاها و مواد خوراکی کاربرد دارد. این ویژگی که احتمالا بسیار مورد توجه‌ی «اینستاگرامی‌های عاشق عکاسی از غذا قبل از خوردن آن» قرار خواهد گرفت، شرایطی را برای افزایش رنگ‌دهی و کیفیت محیط عکاسی ایجاد خواهد کرد که در نهایت منجر به ثبت تصاویری جذاب و اشتها‌برانگیز از آن مواد خوراکی خواهد شد.

در کلیپ تبلیغاتی کوتاهی که به طور رسمی از سوی ال جی در این لینک در کانال رسمی این برند کره‌ای در یوتیوب منتشر شده است، می‌توانید قابلیت‌‌های جذاب و جدید رابط کاربری UX 6.0 برای ال جی جی 6 را مشاهده کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*