آخرین مطالب
4
امروز
تصاویر جدید هواوی میت 10

تصاویر جدید هواوی میت 10 لو رفت؛ آیا با نسخه‌ای جدید رو به رو هستیم؟

تصاویر جدید هواوی میت 10 (Huawei Mate 10) در دنیای واقعی، طراحی متفاوت گوشی جدید هواوی میت 10 را نشان می‌دهند. آیا باز هم نسخه دیگری به خانواده میت 10 اضافه می‌شود؟

یکی از موارد قابل توجه در مورد این گوشی، درج عبارت “ASPH” کنار دوربین پشتی با گشودگی دریچه دیافراگم f/2.2  است که نشان می‌دهد سازندگان از لنزهای لایکا استفاده کرده‌اند. هرچند، اطلاعات اخیر از گشودگی دریچه دیافراگم f/1.6 برای این موبایل ها خبر داشتند.

تصاویر رندر موجود از طراحی متفاوت میت 10 پرو خبر دارند. نسخه لایت این گوشی نیز پیش‌تر با نام مایمانگ 6 معرفی شده است. اما آیا می‌توان نام میت 10 پلاس را برای این موبایل انتخاب کرد؟

طراحی دوربین دوگانه این اسمارت فون، بسیار جذاب بوده و یک فلاش ال ای دی دوگانه در بخش راستی آن قرار گرفته است. به علاوه، احتمالا در سمت چپ دوربین نیز از سنسور فوکوس خودکار لیزری استفاده شده باشد. به هر صورت، طراحی کلی بخش پشتی شباهت بسیاری به گوشی ال جی V30 دارد.

کمتر از یک ماه دیگر، گوشی های سری میت 10 هواوی به صورت رسمی در مونیخ آلمان معرفی می‌شوند. به همین جهت، طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر خواهد شد.

تصاویر جدید هواوی میت 10

یک دیدگاه

  1. هواوی بدعت گذار هوش مصنوعی در گوشی

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*