آخرین مطالب
16
امروز
گوشی تاشو

سامسونگ در حال توسعه گوشی تاشو با نمایشگر رو به داخل است

در سال‌های اخیر بسیار شنیده‌ایم که سامسونگ در حال توسعه گوشی تاشو است و این گوشی احتمالا دارای نمایشگر تا شونده رو به بیرون خواهد بود.

سامسونگ هنوز در مورد این دستگاه اطلاعاتی منتشر نکرده است، اما بر اساس گزارش‌های اخیر این گوشی احتمالا در چند ماه آینده رونمایی خواهد شد.

گوشی تاشو

اگر این گزارش صحت داشته باشد، دستگاه مورد اشاره تنها گوشی تاشو که سامسونگ در حال کار بر روی آن است نخواهد بود. بر اساس این گزارش کمپانی سامسونگ و زیرمجموعه تولید نمایشگر آن در حال کار بر روی یک گوشی تاشو دیگر با نمایشگر تا شونده رو به داخل با قوس 3 میلی‌متر هستند.

همچنین در این گزارش گفته شده که کل پروژه تلفن‌های هوشمند تاشو سامسونگ در 4 تا 5 سال گذشته بر اساس هر دوی این طرح‌ها بوده است و سامسونگ پیش از این که چند سال پیش به سمت توسعه گوشی با نمایشگر تا شونده رو به بیرون رود، بر روی گوشی با نمایشگر تا شونده رو به داخل کار کار می‌کرد.

این که چرا سامسونگ تصمیم گرفته به خانه اول بازگردد و مجددا بر روی طرح اولیه خود کار کند و همچنین تاثیر این تصمیم بر روی آینده گوشی‌های هوشمند با نمایشگر تا شونده رو به بیرون مشخص نیست. آیا سامسونگ همان گوشی تاشو که در موردش شنیده‌ایم را معرفی خواهد کرد یا ما را برای معرفی یک گوشی با نمایشگر تا شونده رو به داخل، اندکی بیشتر منتظر خواهد گذاشت؟

تنها کمپانی سامسونگ پاسخ این سوالات را می‌داند و امید است که در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری را در این مورد ارائه کند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*