آخرین مطالب
5
امروز
گلکسی جی 5 2016

سامسونگ اندروید 7.1.1 را برای گلکسی جی 5 2016 منتشر کرد

گلکسی جی 5 2016 نیز طعم اندروید نوقا را خواهد چشید. سامسونگ انتشار آپدیت اندروید 7.1.1 برای گلکسی جی 5 سال 2016 را آغاز کرده است.

کاربران لهستانی پیش از بقیه به‌روزرسانی اندروید 7.1.1 را برای گلکسی جی 5 2015 خود دریافت کرده‌اند. انتظار می‌رود تمامی کاربران کشورهای اروپایی نیز این آپدیت را طی چند روز آینده دریافت کنند. علاوه بر قابلیت‌های نسخه جدید اندروید، سامسونگ نسخه 8.5 رابط کاربری Experience خود را نیز در این به‌روزرسانی گنجانده که مملو از قابلیت‌های متنوع است. به این ترتیب گوشی میان‌رده سامسونگ، از نظر قابلیت‌های نرم افزاری با گلکسی نوت 8 پابه‌پا خواهد شد.

آپدیت اندروید 7.1.1 گلکسی جی 5 2016 بر پایه نسخه جدید رابط Experience توسعه پیدا کرده است

رابط کاربری سامسونگ پیش از این با عنوان تاچ‌ویز شناخته می‌شد، اما این شرکت از چندی پیش، نام رابط کاربری اختصاصی خود را به اکسپرینس تغییر داده است. Experience 8.5 در مقایسه با نسخه 8.1 این رابط کاربری سرعت بیشتری دارد. Experience 8.1 در اندروید 7.0 نوقا گنجانده شده بود و برای اولین دفعه شاهد استفاده از آن در گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس بودیم. اگر شما نیز کاربر گلکسی جی 5 2016 بوده و هنوز نوتیفیکیشن دریافت به‌روزرسانی سیستم عامل را دریافت نکرده‌اید، به مسیر Settings -> About Device -> Download Updates Manually رفته و امکان دریافت آن را به صورت دستی چک کنید. بعید نیست هم‌اکنون این آپدیت برای کاربران سراسر جهان قابل دریافت باشد. اگر قادر به دریافت اندروید 7.1.1 برای گلکسی جی 5 2016 خود شدید، این موضوع را با ذکر محل زندگی‌تان در بخش نظرات با دیگر کاربران در میان بگذارید.

۳ دیدگاه

  1. دیروزبروزرسانی اومدبرای j5من دانلودکردم عالی بود

    (0)
  2. باسلام اندروید۷ نوقابارابط کاربری ۸برای سامسونگ جی ۵پرایم۲۰۱۷دیروزپنج شنبه ۲۹دیماه ۹۶ارائه شد من دانلودکردم کلآ عملکردگوشی بهترشد

    (0)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*