آخرین مطالب
16
امروز
گزارش مالی اچ تی سی

گزارش مالی اچ تی سی از کاهش دوباره درآمد تایوانی‌ها در سال 2018 خبر می‌دهد

با تکیه بر جدیدترین گزارش مالی اچ تی سی ، به نظر می‌رسد درآمد این کمپانی تایوانی هم‌چنان در سراشیبی سقوط قرار دارد. اما علت این عملکرد ضعیف چیست؟

به تازگی مدیران از کاهش 15 درصدی درآمد خود در ماه ژانویه سال جاری در مقایسه با دسامبر 2017 خبر داده‌اند. همچنین آنها می‌گویند درآمد ماه اخیر شرکت در مقایسه با یک سال پیش یعنی ژانویه سال 2017، حدود 27 درصد کاهش پیدا کرده است. اگرچه گوشی هوشمند U11 را می‌توان بهترین پرچمدار سال‌های اخیر HTC در نظر گرفت، اما این کمپانی محبوب باز هم از سامسونگ و رقبای چینی خود عقب مانده است.

گزارش مالی اچ تی سی نشان می‌دهد این شرکت طی ژانویه 2018، درآمد 116.1 میلیون دلار (3.4 میلیارد دلار جدید تایوان) را ثبت کرده بود، در حالی که درآمد آن طی دسامبر 2017، 137.2 میلیارد دلار (4.02 میلیارد دلار جدید تایوان) بوده است. علاوه بر این، مدیران می‌گویند شرکت برای ده دوره مالی متوالی، ضرر و کاهش درآمد را تجربه کرده است. با این وجود، قرارداد اچ تی سی با گوگل به منظور تولید گوشی های سری پیکسل، 1.1 میلیارد دلار برای این شرکت را به همراه داشته تا بخشی از این ضررها جبران شود.

علی رغم وضع نابسمان کمپانی اچ تی سی در حوزه تلفن های همراه، هفته گذشته نخستین تصاویر و اطلاعات از پرچمدار جدید این شرکت با نام احتمالی U12 منتشر شد. تصور می‌کنید تایوانی‌ها با این گوشی هوشمند می‌توانند سرانجام با سامسونگ و دیگر بازیگران اصلی این صنعت رقابت کنند؟

۲ دیدگاه

  1. اشیا شرقی هرچی کمپانی گوشیه اشغال کردن ها

    (-2)
  2. ناکارآمد ترین گوشی که میشناسم از نظر سخت افزاری میشه گفت رتبه یک از ده رو داره

    (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*