به نظر شما شارژ گوشی موبایل با شارژرهای متفرقه ایمن است؟ | گجت نیوز
آخرین مطالب
31
امروز
شارژ گوشی موبایل

به نظر شما شارژ گوشی موبایل با شارژرهای متفرقه ایمن است؟

به نظر شما شارژ گوشی موبایل با شارژرهای متفرقه یا ابزار مربوط به موبایل های دیگر، روشی ایمن است و آسیبی به تلفن های هوشمند نمی‌رساند؟ در نظر سنجی امروز به این پرسش، پاسخ دهید.

به عنوان یک اصل کلی، همواره توصیه می‌شود برای شارژ هر دستگاهی از شارژر مجود در جعبه آن استفاده کنید. این وسایل جانبی مخصوص موبایل شما طراحی شده و بهترین تجربه ممکن را ارائه خواهند کرد.

هرچند، اگر شما شارژر خود را به هر دلیلی گم کرده‌اید و می‌خواهید نمونه آن را بدون پرداخت هزینه‌های گزاف خریداری کنید، شرکت‌های شخص ثالث زیادی هستند که آنها را با قیمت پایین‌تری در مقایسه با محصولات سامسونگ و گوگل عرضه می‌کنند. از طرفی، بسیاری از کاربران هم بعد از خراب شدن یا گم کردن آنها، بعضا از شارژرهای دوستان و یا اعضای خانواده استفاده می‌کنند.

با توجه به توصیه زیاد سازندگان به استفاده از محصولات اورجینال و همچنین گسترده بودن استفاده از ابزارهای شخص ثالث برای شارژ گوشی موبایل ، آیا انجام چنین کاری را ایمن می‌دانید؟ لطفا نظر و تجربه خود را در این مورد، در بخش نظرات با ما و سایر کاربران گجت نیوز درمیان بگذارید.

۸ دیدگاه

 1. مهم نیس بابا فقط شارژ شه کار راه بیفته

  (0)
 2. خودم به شخصه تجربه ی خراب کردن یه سامسونگ و یه هواوی رو دارم و مطمئن شدم همگانی و رندم شدن شارژرهامون تو خونه باعث سوختنشون شد. یه بارش بخاطر برق خروجی از آدابتور شارژرای دیگه بود که نیم ولت بیشتر از شارژر اصلی گوشیم بودن و سری دوم هم خرابی سوکت و ورودی شارژر گوشیم بود که دلیلشم استفاده از شارژرهای جورواجور بود. خودم توبه کردم و توصیه می کنم فقط در مواقع اضطراری از شارژرهای دیگه استفاده کنید

  (3)
 3. مهم وات خروجیه که گوشی رو با سرعت مورد نظر شارژ کنه، آداپتور مارک خوبی باشه و برند مهم نیست. با همه نوع آداپتوری شارژ میشه اما گاه دیر و گاه با اختلال تاچ همراهه و گاه بعلت فشار و دما دشارژ میشه. طول و جنس کابل هم تاثیر مستقیم داره‌

  (1)
 4. درمواقع ضروری و اضطرار عیبی نداره ولی همیشه نه

  (1)
 5. به هیچ وجه استفاده از شارژرهایی که تایید نشده از کمپانی مورد نظر درست نیست چوب باعث خراب شدن سنسور شارژ گوشی و باطری گوشی میشن. حتی پاوربامک هم چون بصورت شارژ سریع شارژ انجام میده به باطری ها فشار میاره و باعث بازدهی کمتر و پایین آمدن عمر مفید باطری میشه.

  (1)
 6. شارژر های فابریک گوشیا خیلی زود خراب میشن من خودم گوشیم htc ولی با شارژر سامسونگ شارژ میکنم خیلی هم راضیم و خوبه

  (1)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*