آخرین مطالب
27
امروز

حتما ببينيد : وقتي اسمارت فون G Flex ال جي 450 کيلو فشار را بدون هيچگونه آسيبي تحمل مي کند !

lg g flex

با توجه به اینکه G Flex ال جی دارای صفحه نمایشی ۶ اینچی می باشد، به همین دلیل ممکن است بعضی از خریداران تمایلی به خرید آن نداشته باشند. اما با توجه به بدنه منحنی و قابل انعطاف و البته منحصربه فرد، این اسمارت فون می تواند گزینه ای متفاوت برای خرید باشد.

کمپانی ال جی رسما اعلام کرده بود، G Flex می تواند فشارهایی تا ۸۸ پوند یا حدود ۴۰ کیلوگرم را تحمل کند، پس اگر شما بصورت تصادفی برروی آن بنشینید، می توانید مطمئن باشید که آسیبی به آن وارد نمی شود.

Consumer Reports به تازگی G Flex ال جی را مورد آزمایش قرار داده و براساس یافته های خود اعلام میکند که تمامی ادعاهای ال جی در مورد مقاومت این دستگاه درست است. یک دستگاه آزمون فشار Instron توسط Consumer Reports برای آزمایش این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته و G Flex را ۲۰۰۰ بار در شرایط فشار مختلف پهن کرد (تحت فشار قرار می دهد). جالب اینجاست که بعد از این مقدار فشار کوچکترین آسیبی به این اسمارت فون وارد نشد.

بیشترین فشاری که برروی G Flex اعمال شد برابر با ۱۰۰۰ پوند یا ۴۵۳.۵ کیلوگرم است! به قول Consumer Reports این وزن یک پیانو بزرگ می باشد که برروی این دستگاه قرار داده شده است. این اسمارت فون هم اکنون در بازارهای مختلف دنیا با قیمت ۵۵۰ تا ۶۰۰ دلار در دسترس قرار دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*