آخرین مطالب
1
امروز

از این پس می توانید بسته های اینترنت ایرانسل را به دیگران هدیه کنید

ایرانسل امکان هدیه بسته های اینترنت همراه را برای مشترکین سیم کارت های اعتباری این شرکت فعال کرده است.بر اساس این طرح جدید مشترکین قادرند هر یک از بسته های اینترنت روزانه ۱۵ مگابایتی، هفتگی ۱۰۰ مگابایتی و ماهیانه ۲۰۰ مگابایتی را برای سیمکارت ایرانسل را برای هرکسی خریداری کرده و به او هدیه کنند.

مشترکین برای اهدای بسته اینترنت همراه روزانه ۱۵ مگابایتی با هزینه ۵۰۰ تومان می بایست کد دستوری #شماره سیمکارت اعتباری مورد نظر*۱*۱*۵*۵۵۵* و برای بسته هفتگی ۱۰۰ مگابایتی با هزینه ۲ هزار و ۵۰۰ تومان کد دستوری #شماره سیمکارت اعتباری مورد نظر*۲*۲*۵*۵۵۵* را از سیمکارت اعتباری ایرانسل خود شماره گیری کنند.اهدای بسته ۲۰۰ مگابایتی با اعتبار زمانی ۳۰ روزه هم با هزینه ۵ هزار تومان، از طریق کد دستوری #شماره سیمکارت اعتباری مورد نظر#۱*۳*۵*۵۵۵* امکان پذیر است. در این روش، شماره سیمکارت ایرانسل مورد نظر باید به صورت  *********۰۹ وارد شود.

استفاده از تمامی بسته های اینترنت ایرانسل، بدون محدودیت در سرعت و فناوری، در تمامی مناطق تحت پوشش خدمات نسل ۲، ۳ و ۴ ایرانسل در سراسر کشور امکان پذیر است.در حال حاضر شبکه ۳G ایرانسل در بیش از ۳۰۰ شهر و دهستان و شبکه LTE/4G ایرانسل در بیش از ۷۰ شهر کشور راه‌اندازی شده است.

منبع : irancel

۱۲ دیدگاه

 1. سلام
  من بسته اینترنت وارد شده دارم و میخواهم به یکی دیگه بفرستم چطور میشه؟
  امکانش هست توضیح دهید

  (6)
 2. سلام برای خط ۹۱۲ من یه پیامک مبنی بر هدیه بسته ایننرنتی دریافت کردم.ایا میتوانم ان بسته هدیه را با خط ۹۱۹دیگری فعال کنم.ایا میتوانم با همان خط ۹۱۲ فعال کنم و بعدبه خط ۹۱۹ دیگر انتقال دهم.لطفا راهنمایی کنید

  (0)
 3. مملکت دزد،ایرانسل دزد،همراه اول دزد

  (0)
 4. با سلام یه پیشنهاد برای ایرانسل:
  خیلی ها براشون سوال شده چطور میشه از حجم اینترنتی که قبلا خریداری کردی رو به دوستان خودت انتقال بدی؟؟؟؟؟
  به نظر من اپراتور ایرانسل این امکان رو فراهم کنه و در قبالش یه هزینه جابه جایی از مشترک که میخواد حجم رو به کسی دیگه انتقال بده بگیره.
  با تشکر از اپراتور اول ما ایرانسل.

  (6)
 5. با سلام یه پیشنهاد برای ایرانسل:
  خیلی ها براشون سوال شده چطور میشه از حجم اینترنتی که قبلا خریداری کردی رو به دوستان خودت انتقال بدی؟؟؟؟؟
  به نظر من اپراتور ایرانسل این امکان رو فراهم کنه و در قبالش یه هزینه جابه جایی از مشترک که میخواد حجم رو به کسی دیگه انتقال بده بگیره.
  با تشکر از اپراتور اول ما ایرانسل

  (0)
 6. من بسته زدم یک ماهه پنج گیگ هفتصد مگابایتشو میخوام بفرستم واس یه خط دیگه ..چیکار باید بکنم؟ میشه کمکم کنی ضرروریه??

  (20)
 7. حالا طریقه ارسال کامل یک بسته ماهانه اینترنت سه گیگ به چه شکل میشه؟
  کد ارسالش؟؟؟
  سپاسگذار میشم که بگین.

  (17)
 8. http://echargercard.com/
  اینترنت ADSL سرعتش بسیار پایدارتر و در وبگردی بهتر هست. الان اگر همه میتونستند اینترنت ADSL با خدمات و سرعت عالی داشته باشند اینقدر اینترنت موبایل طرفدار پیدا نمی کرد

  (0)
  • دلیل این موضوع اینه که بخش دولت پشت اوپراتوراست و از این طریق درامد داره دقیقا مثال دولت وخودروسازیست که در انحصارخودش گرفته

   (-5)

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*