آخرین مطالب
14
امروز

آیا هواوی در نکسوس ۶P از گوشی ZTE Grand S کپی کرده است ؟!

کمپانی گوگل به تازگی از نکسوس های جدید خود رونمایی کرده است.نکسوس ۵X که توسط ال جی ساخته شده و نکسوس ۶P که وظیفه طراحی و تولید آن به عهده هواوی بوده است.این اولین تجربه همکاری گوگل با یک شرکت چینی برای تولید گوشی نکسوس است.حالا شرکت چینی ZTE ادعا کرده که هواوی در طراحی نکسوس ۶ پی از گوشی زد تی ئی گرند اس ( ZTE Grand S ) کپی کرده است !

به تازگی Lu Qian Hao، مدیر بخش بازاریابی ZTE در صفحه شخصی‌اش در سایت Weibo مطلبی منتشر کرده که در آن عنوان شده هواوی یک از طراحی‌های ZTE را کپی کرده است. بر اساس این نوشته، هواوی طرح ZTE Athena را که سال ۲۰۱۳ عرضه شده و پس از آن با عنوان ZTE Grand S در سراسر دنیا شناخته شد را استفاده کرده است.

ZTE-Grand-S-Huawei-Nexus-6P

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، ممکن است در نگاه اول نتوانید ZTE Grand S (سمت راست) را از هواوی نکسوس ۶P (سمت چپ ) تشخیص داده و متمایز کنید.

البته آن‌گونه که به نظر می‌رسد، ZTE آن‌چنان هم از این کار هواوی آزرده‌خاطر و ناراحت نیست که بخواهد این شرکت را مجبور به عذرخواهی کرده یا بخواهد آن‌ها را به دادگاه بکشاند. دست‌کم از نحوه بیان مطلب ZTE این نکته را تنها می‌توان استنباط کرد.

نظر شما چیست ؟

منبع : ubergizmo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*