آخرین مطالب
0
امروز

تماشا کنید : آیفون ۶ اس در محلول خطرناک Bromine

دیگر فکر نمیکنم بلایی مانده باشد که بر سر این آیفون ۶ اس بیچاره نیاورده باشند.گویی انجام آزمایش های عجیب و غریب و بسیار غیر عادی بر روی این گوشی به یک مسابقه میان قاتلان تکنولوژی تبدیل شده است.پیش از این تست خم کردن ، سقوط از ارتفاع ، آزمایش زیر آب، کالبدشکافی ، شلیک با تفنگ کالیبر ۵۰ ، حمله با پتک به آیفون ۶ اس یخ زده با نیتروژن مایع و انداختن آن در مواد مذاب آتشفشانی را دیده بودیم ، اما این یکی دیگر نوبر است ! امروز ویدیویی برایتان آماده کرده ایم که در آن آیفون ۶ اس اپل را در محلول بسیار خطرناک برومین ( Bromine ) می اندازند !

برومین ( Bromine ) نام یک ماده شیمایی به رنگ سرخ تیره، با بویی بسیار زننده است که از تأثیر کلر بر آبهای شور به دست می آید.این ماده برای انسان بسیار خطرناک بوده و محلولی دود کننده با بوی زننده و خفقان آور می باشد که دود آن محرک و سوزش آور است.از کاربرد های برومین می توان به : ساختن و تهیه در برومید اتیلن سنتز مواد آلی؛ رنگ بری؛ خالص سازی آب؛ حلال؛ مایع آتش خاموش کن؛ کند کننده آتش برای پلاستیکها؛ رنگها؛ مواد دارویی؛ گندزدایی؛ صنایع فیلم و عکاسی ، اشاره کرد.

حالا فکر می کنید اگر این محلول خطرناک را بر روی آیفون ۶ اس اپل بریزیم چه اتفاقی رخ خواهد داد ؟ برای رسیدن به پاسخ این پرسش بهتر است ویدیوی زیر را تماشا کنید :

منبع : telegraph

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*