گهواره هوشمند mamaRoo نوزاد را به راحتی می‌خواباند!

گهواره هوشمند mamaRoo نوزادان را به راحتی می‌خواباند!

گهواره هوشمند mamaRoo محصولی جالب‌توجه در نمایشگاه CES 2020 است که بسیاری از حرکات پدر و مادرها برای خواباندن نوزادان را تقلید می‌کند. در بررسی این محصول با گجت نیوز همراه باشید.

در نمایشگاه CES امسال محصولی به نام گهواره هوشمند mamaRoo معرفی شد که در نگاه اول تفاوت چندانی با گهواره‌های دیگر ندارد، اما وقتی سازندگان این گجت را روشن می‌کنند، تفاوت‌های محصول یکی‌یکی نمایان می‌شوند. این گهواره با شبیه‌سازی حرکات والدین نوزاد برای خواباندن فرزند خود، دردسرهای فراوان پدر و مادرها در این رابطه را از بین می‌برد.

گهواره هوشمند mamaRoo

سازندگان این گجت حالت‌های مختلفی برای حرکات نرم و لطیف گهواره مشخص کرده‌اند که در میان ۲۵ تنظیم موجود می‌توان به پنج حالت کلی حرکت اتومبیل، کانگارو، تکان معمولی، موج و تاب اشاره کرد که هرکدام با پنج سرعت مختلف در دسترس کاربر قرار می‌گیرند.

همانطور که انتظار می‌رود این گهواره به اپلیکیشنی با نام “۴moms” متصل می‌شود تا کاربر بتواند آن را از راه دور کنترل کند. در کنار ۲۵ حالت حرکتی موجود،‌ سازندگان امکان لرزش گهواره را فراهم کرده‌اند و می‌توان چهار نوع صدای پس‌زمینه شامل صدای باران،‌ تهویه، اقیانوس و هیس هم برای نوزاد در این گهواره پخش کرد. تمامی این امکانات با استفاده از تایمر هم کنترل می‌شوند.

گهواره هوشمند mamaRoo نوزاد را به راحتی می‌خواباند!

گهواره هوشمند mamaRoo توسط کمپانی “۴moms” که چیزی در حدود ۱۵ سال سابقه کار در زمینه ساخت گجت‌های هوشمند دارد، تولید شده است.

با این تفاسیر شاید جالب‌ترین نکته مربوط به این محصول، قیمت منصفانه آن باشد که در مقایسه با گهواره‌های معمولی آنقدرها هم گران نیست. سازندگان این گجت قیمت اولیه ۳۳۰ دلار را اعلام کرده‌اند و نوعی سبد هم که به پایه‌ها متصل می‌شود، با قیمت ۳۰ دلار در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. فروش این گجت در آمریکا از ماه فوریه آغاز می‌شود و یک ماه پس از این تاریخ سایت آمازون امکان خرید محصول در سراسر جهان را فراهم می‌کند.

۱۰ مطلب آخر نمایشگاه CES 2020 :

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. فکر کنم این اشعه هاش دارای عوارض هست

  2. هیچی دستان مادر و عشق مادری هنگام خواباندن بچه نمیشه