مجوز نداشتن کوروش کمپانی برای واردات آیفون

کوروش کمپانی مجوز واردات گوشی موبایل نداشته است!

افشای کلاهبرداری کوروش کمپانی و فرار مدیر آن اخیراً خبرساز شد. حالا یکی از مسئولان اعلام کرده است که کوروش کمپانی حتی مجوز واردات گوشی نداشت.

کوروش کمپانی مدتی قبل با ادعای فروش آیفون با قیمت 20 میلیون تومان شروع به فعالیت کرد و جهت جذب مشتری، با استفاده از چهره‌های معروف تبلیغاتی گسترده انجام داد. با این حال، اخیراً همان‌طور که فعالان هشدار می‌دادند، کلاهبرداری کوروش کمپانی از مردم به روش پانزی آشکار شد و حتی با تخلیه شبانه دفتر این شرکت، مدیر آن متواری شد. حالا وجه دیگری از فعالیت کوروش کمپانی فاش شده است؛ به‌گفته یکی از مسئولان، این شرکت حتی مجوز برای واردات گوشی موبایل نداشت.

فعالیت کوروش کمپانی بدون مجوز واردات گوشی

مجوز نداشتن کوروش کمپانی برای واردات آیفون

مهدی اسدی، رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی اخیراً اعلام کرد که کوروش کمپانی مجوز رسمی برای واردات آیفون نداشت. به‌گفته وی، این شرکت آیفون‌ها را به‌واسطه واردکنندگان داخلی تهیه کرده بود. اسدی همچنین اشاره کرد که دو بار دفتر این شرکت پلمب شده بود، اما به دلایلی نامعلوم دوباره فک پلمب شد.

رئیس انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی به تبلیغ کوروش کمپانی توسط اشخاص معروف از جمله بازیگران سینما و ورزشکاران حرفه‌ای هم پرداخت. او علت فریب خوردن خیلی از مالباختگان را تبلیغات و اعتمادسازی برخی از سلبریتی‌ها برشمرد و ذکر کرد که خیلی از مردم به این تبلیغات اعتماد می‌کنند.

اسدی اظهار داشت که مسئله کوروش کمپانی را پیگیری می‌کنند و در راستای جلوگیری از تبلیغات گمراه‌کننده رایزنی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانه سینما، انجمن صنفی بازیگران، وزارت ورزش و باشگاه استقلال را شروع کرده‌اند. او در نهایت خاطرنشان کرد که «اگر جلوی برخی از باشگاه‌ها در تبلیغات برای یک شرکت دیگر گرفته نشود، بی‌شک مجددا شاهد تکرار ماجرایی به مراتب بدتر از کوروش کمپانی خواهیم بود».

پیشینه خبر:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. دوستان به سایتهایی که به شما قول خرید یه کالا در بازه زمانی طولانی مدت رو میدن اصلن اعتماد نکنید حتی اگه نماد اعتماد الکترونیک داشته باشه
    سایت فروشنده بایستی در بازه نهایتا سه روز کالایی که پولشو واریز کردین رو براتون با پست پیشتاز بفرسته و به شما کد رهگیری کالای فرستاده شده ارائه بده